Поради лікаря: Чи можна протирати руки горілкою для дезінфекції (відео)

Знезараження рук потрібно робити спиртовмісними рідинами, в яких спирту не менше 65 відсотків.

Відомий український педіатр Євген Комаровський розповів, що дезінфекція рук горілкою не захищає від коронавіруса, передають Патріоти України.

Знезараження рук потрібно робити спиртовмісних рідинами, в яких спирту не менше 65 відсотків. 96 відсотковий спирт Комаровський не радить використовувати, так як він дуже сушить шкіру.
Доктор радить розбавити спирт до потрібної концентрації і додати в нього гліцерин, який сповільнить випаровування спирту. Самогон з концентрацією близько 65 відсотків також можна використовувати в якості антисептика, якщо людині не доступні інші засоби дезінфекції.

​Надзвичайники врятували кінцівку киянки, котра вирішила поколупатися у блендері

понеділок, 12 квітень 2021, 19:27

У Києві 12 квітня жінка засунула пальці до насадки ручного блендера і застрягла у ній. Довелося викликати рятувальників, повідомляють Патріоти України з посиланням на Київську службу порятунку. До КАРС надійшов виклик, у якому повідомлялося про травму ...

Стрес заїдати можна! Експертка розповіла, як це правильно пробити і як не "перестаратися"

понеділок, 12 квітень 2021, 18:28

Нерідко люди заїдають стрес, особливо висококалорійною їжею. Водночас є категорія людей, котра навпаки, не їсть нічого, розповіла нутриціологиня Юлія Макаренкова в Instagram, передають Патріоти України. За її словами, це можна пояснити тим, що відбуває...