"Посієш характер, пожнеш долю": Як група крові програмує життя людей - дізнайтеся, що буде з вами!

Фахівці проаналізували групи крові людей і їхній життєвий шлях, і встановили, що кров може містити багато таємниць характеру, передають Патріоти України.

Основні особливості людей, на які впливає група крові

I (О) група крові

Люди з I групою крові впевнені в собі й мають сильний характер. Часто вирішувати життєві труднощі їм допомагає інтуїція. Вони лідери по життю, природжені керівники і завжди знаходять вихід з найнезручніших ситуацій. Їм притаманні спалахи гніву, але вони швидко відходять і пробачають. Люди з цією групою крові працьовиті і, як стверджують вчені Гарвардського університету, найменше вразливі до онкологічних хвороб.

II (А) група крові

Люди з II групою крові дуже комунікабельні, товариські, неконфліктні та завжди стараються знайти спільну мову. Ці люди – емоційні та щирі, а тому дуже переживають через дрібниці. Це пов’язано з тим, що вони мають вищий рівень гормону стресу — кортизолу. Тож, коли вони починають гніватися, їм важко заспокоїтися. І їм треба багато часу, щоб оговтатися від стресу. Часті стреси викликають у них різні хвороби. Тож медики радять їм пити багато рідини й займатися спортом.

III (В) група крові

Власники III групи крові — пристрасні та вольові особистості. Це – генератори ідей і креативу. Вони вміють мріяти та знають, як діяти. Однією з негативних рис цих людей є безвідповідальність, вони часто забувають свої обіцянки, але довго пам’ятають образи. Загалом спокійні люди, які інколи можуть втрачати самовладання. Найкращий спосіб заспокоїтися: дихальні вправи. Часто люди з цією групою крові стають ювелірами чи хірургами, адже у них золоті руки.

IV (АВ) група крові

Це люди з найрідкіснішою групою крові. Тому вони сильні та холоднокровні особистості, які звикли все тримати під свої контролем. Вони доброзичливі люди, комунікабельні, з почуттям гумору. Часто бувають нерішучими та занадто критичними. За даними останніх досліджень, більшість власників IV групи схильні до появи проблем з увагою і пам’яттю. Ці люди володіють міцним імунітетом, бо організм пристосований до більшості захворювань.

Що робити, щоб деруни не розвалювалися

четвер, 13 червень 2024, 18:13

Якщо ви також любите деруни, тоді вміння їх готувати дуже потрібне. На перший погляд, все надзвичайно просто та зрозуміло. Треба потерти картоплю, додати кілька інгредієнтів та швидко посмажити деруни. А що ж робити, якщо вони вирішили розвалюватися, п...

Навіщо заливати печінку окропом на 2 хвилини: Ось якою вийде страва

четвер, 13 червень 2024, 17:12

Якщо продукт деякий час полежить у молоці, то він втратить гіркоту і набуде ніжності. Однак досвідчені господині ще заливають печінку окропом. Такий спосіб замочування має кілька переваг перед “молочним”. По-перше, він забирає менше часу. По-друге, стр...