Потрібен всього один інгредієнт! Як повернути блиск каструлям і сковорідкам

Каструлі та сковорідки брудняться дуже швидко. Пригорілий жир, бруд та залишки їжі іноді настільки сильно проникають у поверхню, що відмити плями не допомагають навіть дорогі засоби, передають Патріоти України.

Є один дуже простий, дешевий, а головне – екологічний та натуральний лайфхак, який допоможе швидко очистити посуд. Як повернути блиск каструлям і сковорідкам – читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Позбавитися від застарілих слідів нагару можна натуральним способом і без зайвих зусиль. Якщо каструлі відмити буває більш-менш легко, то зі сковорідками ситуація ускладнюється.

Один лише засіб допоможе позбавитися від нагару. Йдеться про лимон. Вам не доведеться вдихати шкідливі випарування хімічних засобів чи псувати шкіру рук агресивними речовинами.

Лимон очистить каструлі та сковорідки і – як приємний бонус – поверне їм блиск. Ефективність пояснюється великою кількістю кислоти у складі, яка дезінфікує поверхню і знищує бактерії.

Кілька лимонів слід розрізати на четвертинки, покласти їх у ємність, залити водою, поставити на плиту та довести до кипіння. Після закипання лимони мають настоятися ще приблизно 10 хвилин. Кислота подіє і все, що пригоріло, відокремиться від поверхні посуду.

Психологічний тест: Виберіть пелюстку і ви дізнаєтеся, що на вас чекає в коханні в найближчому майбутньому

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:07

Гадання на ромашці - традиційний спосіб дізнатися любить чи не любить. Ризикніть! І ви дізнаєтеся чого ж ви можете чекати в романтичних стосунках в найближчому майбутньому, передають Патріоти України. Психологи розшифрували ваш вибір:. На даний момент ...

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...