Потужне джерело антиоксидантів! Названо найкорисніший фрукт для організму

Лимони є найпотужнішими фруктами на планеті, згідно зі звітом, опублікованим Центром контролю та профілактики захворювань, який класифікував 27 "потужних фруктів і овочів", передають Патріоти України.

З усіх проаналізованих різноманітних харчових продуктів лимони отримали найвищу відзнаку. Сік лише половини лимона наситить ваші клітини понад 100 відсотками щоденної рекомендованої норми споживання вітаміну С — потужного антиоксиданту, який значно знижує ризик серцево-судинних захворювань, пише Eat This Not That.

Більше того, згідно з дослідженнями, переконавшись, що ви отримуєте достатню кількість вітаміну С, ви можете прискорити спалювання жиру на цілих 25 відсотків і зменшити вашу талію.

Детоксикація

Кілька скибочок цілого лимона, кинутих у пляшку з водою, мають серйозну детоксикаційну дію. Шкірка насичена де-лімоненом, сполукою, яка надає фруктам свіжий аромат, а також допомагає активувати ферменти печінки для виведення токсинів здуття живота з організму.

Чому лимон корисно їсти із рибою

А поверх просто смаженої риби кілька свіжих кілець можуть захистити ваше тіло від ртуті. Це завдяки пектину — гелеподібній клітковині, що міститься як у серцевині, так і в шкірці, яка діє як магніт для важких металів і допомагає виводити їх із організму через сечу. Як бонус, пектин також може обмежити засвоєння жиру.

Чай з лимоном

Додавання багатого на вітамін С соку до чашки чаю показало, що він зберігає катехіни, які борються з хворобами, інакше втрачені в некислотному середовищі кишечника.

Варто знати! Як легко відрізнити натуральний мед від аналога з цукру

субота, 20 липень 2024, 21:15

Натуральний мед корисний для здоров’я. Він має виражений смак та аромат. З цукровим фальсифікатом це немає нічого спільного. Дуже прикро попадати на підробку замість смачного меду. Як їх відрізняти, читайте далі у статті, передають Патріоти України. Це...

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня їсти чорний шоколад

субота, 20 липень 2024, 17:49

Однією з найбільш відчутних переваг у споживанні темного шоколаду є те, що він не викликає такої сильної тяги до цукру, як молочний шоколад або печиво, передають Патріоти України. . На сторінці Clip Guide вийшла цікава інформація про те, що станеться ...