Позбавитися дошкульного бруду! Як вичистити ручки кухонної плити за допомогою всього двох засобів

Ручки на плиті швидко вкриваються шаром жиру. Миючі засоби не дають очікуваного ефекту, оскільки цей бруд стійкіший за харчовий на тарілках. Побороти жир на плиті та її ручках допоможе два доступних засоби - лимон та сода, передають Патріоти України.

Як працювати з лимоном

Нічого складного чи екстраординарного. Візьміть лимонну скибку та натріть нею ручки плити. Через 5 хвилин вологою ганчіркою змийте сік з оброблених поверхонь.

Як працювати із содою

Потрібно розвести соду з водою. Але то має бути не рідкий засіб. Має вийти густота пасти. Далі губкою нанесіть на потрібні поверхні. Лишити на 5-10 хвилин. Далі просто треба змити. Прості способи, які дають можливість позбутись жиру на ручках кухонної плити. Після цього біля неї приємно стояти та готувати смачну їжу.

Буде ідеально гострим - простий спосіб, щоб заточити ніж в м'ясорубці

вівторок, 26 вересень 2023, 18:59

Часто господині перемелюють м'ясо у фарш самостійно. Але для цього потрібна гостра м'ясорубка, передають Патріоти України. Заточити ніж в м'ясорубці можна і самостійно за допомогою підручних засобів. Щоб зробити це, вам знадобиться лише шматок дрібнозе...

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 16:50

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...