Позбавитися дошкульного бруду! Як вичистити ручки кухонної плити за допомогою всього двох засобів

Ручки на плиті швидко вкриваються шаром жиру. Миючі засоби не дають очікуваного ефекту, оскільки цей бруд стійкіший за харчовий на тарілках. Побороти жир на плиті та її ручках допоможе два доступних засоби - лимон та сода, передають Патріоти України.

Як працювати з лимоном

Нічого складного чи екстраординарного. Візьміть лимонну скибку та натріть нею ручки плити. Через 5 хвилин вологою ганчіркою змийте сік з оброблених поверхонь.

Як працювати із содою

Потрібно розвести соду з водою. Але то має бути не рідкий засіб. Має вийти густота пасти. Далі губкою нанесіть на потрібні поверхні. Лишити на 5-10 хвилин. Далі просто треба змити. Прості способи, які дають можливість позбутись жиру на ручках кухонної плити. Після цього біля неї приємно стояти та готувати смачну їжу.

Дослідники з Британії вирахували час доби, коли люди найбільш злі - краще нікого не чіпати

субота, 25 березень 2023, 21:15

Британські дослідники дійшли висновку, що люди, зазвичай, відчувають стрес через одні й ті ж проблеми. Доводиться довго стояти в пробці, бруднити одяг, не чути будильник, спізнюватися на роботу, не знаходити місця для паркування і т. д, передають Патрі...

Господиням на замітку! Як за 15 хвилин почистити праску за допомогою мінеральної води

субота, 25 березень 2023, 17:14

Без праски не обходиться жодна господиня. Однак з часом вона починає гірше працювати. І реанімувати її допоможе мінеральна вода. Так стверджують користувачі мережі, які випробували на практиці цей засіб, передають Патріоти України. Буде потрібна саме г...