Позбудьтеся цієї звички! Чому категорично не можна пити остиглу каву

Остигла кава з молоком або з вершками може нести ризик для здоров'я. Чому такий напій небезпечний, розповіли лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Лікарі зазначили, що в напоях за кімнатної температури з часом починають розмножуватися різні мікроорганізми. Чорній каві нічого не загрожує протягом кількох годин, а ось каву з молоком або вершками надовго залишати не можна.

Волога є оптимальним середовищем для розвитку бактерій і мікроорганізмів. Якщо ви додали молоко до кави, то ризик розмноження в ній мікроорганізмів у багато разів збільшується. Тож такий напій потрібно випити в найближчу годину, порадили фахівці.

Експерти додали, що з часом у кави також змінюється смак, з'являється гіркота і зникає аромат.

Звичайно ж, у вчорашньої кави такого аромату і смаку не буде, вона досить бідна і не матиме такого розбурхуючого ефекту, попередили дієтологи.

Найкраще, на думку експертів, дотримуватися золотого правила: їжі та напоїв потрібно готувати стільки, скільки можна з'їсти й випити за раз, тоді вони будуть максимально корисними й нешкідливими.

Не ризикуйте: Чотири години влітку, коли категорично не можна тренуватися

четвер, 25 червень 2026, 8:48

Для багатьох любителів спорту літня спека не є приводом відмовлятися від пробіжок чи занять на турніках. Але не у весь час тренування є безпечними. У який проміжок часу спорт на вулиці категорично заборонений, пояснює РБК-Україна з посиланням на Daily ...

Ви могли це не знати! Які продукти не можна їсти разом із хлібом і чому

четвер, 25 червень 2026, 7:45

Ми купуємо хліб майже щодня, але надмірне споживання випічки з білого борошна може не лише сприяти набору зайвої ваги, а й негативно впливати на загальний стан здоров’я. Саме тому фахівці з харчування назвали продукти, які небажано поєднувати з хлібом,...