Позбудьтеся цієї звички! Чому категорично не можна пити остиглу каву

Остигла кава з молоком або з вершками може нести ризик для здоров'я. Чому такий напій небезпечний, розповіли лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Лікарі зазначили, що в напоях за кімнатної температури з часом починають розмножуватися різні мікроорганізми. Чорній каві нічого не загрожує протягом кількох годин, а ось каву з молоком або вершками надовго залишати не можна.

Волога є оптимальним середовищем для розвитку бактерій і мікроорганізмів. Якщо ви додали молоко до кави, то ризик розмноження в ній мікроорганізмів у багато разів збільшується. Тож такий напій потрібно випити в найближчу годину, порадили фахівці.

Експерти додали, що з часом у кави також змінюється смак, з'являється гіркота і зникає аромат.

Звичайно ж, у вчорашньої кави такого аромату і смаку не буде, вона досить бідна і не матиме такого розбурхуючого ефекту, попередили дієтологи.

Найкраще, на думку експертів, дотримуватися золотого правила: їжі та напоїв потрібно готувати стільки, скільки можна з'їсти й випити за раз, тоді вони будуть максимально корисними й нешкідливими.

Не тхнути потом, а ​пахнути елегантно, як Богиня: ТОП 5 ароматів для офісу, особливо у спеку

неділя, 28 червень 2026, 13:04

Правильно підібраний парфум у робочому просторі може стати частиною професійного образу. Але якщо аромат надто важкий або насичений, він легко перетворюється на джерело дискомфорту для всіх навколо. Саме тому сучасний парфумерний етикет дедалі частіше ...

ТОП-3 звички, які неминуче ведуть до інсульту

неділя, 28 червень 2026, 12:10

Вік не призводить до автоматичного підвищення ризику певних захворювань, наприклад, інсульту. Однак запобігти небезпечному стану можна, якщо переглянути свої дієтичні звички, передають Патріоти України. Дослідження, показало, що на неправильний спосіб ...