Позбудьтеся цієї звички! Чому категорично не можна пити остиглу каву

Остигла кава з молоком або з вершками може нести ризик для здоров'я. Чому такий напій небезпечний, розповіли лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Лікарі зазначили, що в напоях за кімнатної температури з часом починають розмножуватися різні мікроорганізми. Чорній каві нічого не загрожує протягом кількох годин, а ось каву з молоком або вершками надовго залишати не можна.

Волога є оптимальним середовищем для розвитку бактерій і мікроорганізмів. Якщо ви додали молоко до кави, то ризик розмноження в ній мікроорганізмів у багато разів збільшується. Тож такий напій потрібно випити в найближчу годину, порадили фахівці.

Експерти додали, що з часом у кави також змінюється смак, з'являється гіркота і зникає аромат.

Звичайно ж, у вчорашньої кави такого аромату і смаку не буде, вона досить бідна і не матиме такого розбурхуючого ефекту, попередили дієтологи.

Найкраще, на думку експертів, дотримуватися золотого правила: їжі та напоїв потрібно готувати стільки, скільки можна з'їсти й випити за раз, тоді вони будуть максимально корисними й нешкідливими.

Стануть порятунком! Медики назвали прості дії, які допоможуть швидко заспокоїтись

субота, 27 червень 2026, 12:12

Людина може ретельно стежити за здоров'ям: займатися спортом, вживати корисні продукти та своєчасно відвідувати лікаря. Однак неминучі стреси можуть підкосити навіть найвитривалішу людину, передають Патріоти України. Психологи перерахували прості дії, ...

Є бонус: Медики назвали несподівані переваги для власників котів

субота, 27 червень 2026, 11:12

Експерти назвали несподівані позитивні сторони того, що у будинку живе кішка. Багато власників цих тварин навіть не здогадуються, наскільки це може бути корисним для їхнього здоров'я, передають Патріоти України. Вчені довели, що ті, у кого вдома живуть...