
Остигла кава з молоком або з вершками може нести ризик для здоров'я. Чому такий напій небезпечний, розповіли лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Лікарі зазначили, що в напоях за кімнатної температури з часом починають розмножуватися різні мікроорганізми. Чорній каві нічого не загрожує протягом кількох годин, а ось каву з молоком або вершками надовго залишати не можна.
Волога є оптимальним середовищем для розвитку бактерій і мікроорганізмів. Якщо ви додали молоко до кави, то ризик розмноження в ній мікроорганізмів у багато разів збільшується. Тож такий напій потрібно випити в найближчу годину, порадили фахівці.
Експерти додали, що з часом у кави також змінюється смак, з'являється гіркота і зникає аромат.
Звичайно ж, у вчорашньої кави такого аромату і смаку не буде, вона досить бідна і не матиме такого розбурхуючого ефекту, попередили дієтологи.
Найкраще, на думку експертів, дотримуватися золотого правила: їжі та напоїв потрібно готувати стільки, скільки можна з'їсти й випити за раз, тоді вони будуть максимально корисними й нешкідливими.
Якщо укуси комарів дуже сильно сверблять і не дають спокою, є кілька варіантів, як швидко полегшити свій стан. Сезон активності комарів традиційно супроводжується дискомфортом від їхніх укусів. Попри природне бажання почухати уражене місце, фахівці зак...
Перше — ваша вчорашня вечеря. Так, пізня та щільна вечеря – головна причина відсутності апетиту з ранку. Якщо їжа була жирна, важка, солодка (випічка, кондитерка), це може сильно перевантажити травлення. Якщо ви переїли на ніч, організм до ранку ще не ...