Позбудьтеся цієї звички! Чому категорично не можна пити остиглу каву

Остигла кава з молоком або з вершками може нести ризик для здоров'я. Чому такий напій небезпечний, розповіли лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Лікарі зазначили, що в напоях за кімнатної температури з часом починають розмножуватися різні мікроорганізми. Чорній каві нічого не загрожує протягом кількох годин, а ось каву з молоком або вершками надовго залишати не можна.

Волога є оптимальним середовищем для розвитку бактерій і мікроорганізмів. Якщо ви додали молоко до кави, то ризик розмноження в ній мікроорганізмів у багато разів збільшується. Тож такий напій потрібно випити в найближчу годину, порадили фахівці.

Експерти додали, що з часом у кави також змінюється смак, з'являється гіркота і зникає аромат.

Звичайно ж, у вчорашньої кави такого аромату і смаку не буде, вона досить бідна і не матиме такого розбурхуючого ефекту, попередили дієтологи.

Найкраще, на думку експертів, дотримуватися золотого правила: їжі та напоїв потрібно готувати стільки, скільки можна з'їсти й випити за раз, тоді вони будуть максимально корисними й нешкідливими.

Все просто! Як зменшити свербіж після укусів комарів

середа, 24 червень 2026, 18:07

Якщо укуси комарів дуже сильно сверблять і не дають спокою, є кілька варіантів, як швидко полегшити свій стан. Сезон активності комарів традиційно супроводжується дискомфортом від їхніх укусів. Попри природне бажання почухати уражене місце, фахівці зак...

Перевірте! Дві причини, через які вранці може не бути апетиту

середа, 24 червень 2026, 17:12

Перше — ваша вчорашня вечеря. Так, пізня та щільна вечеря – головна причина відсутності апетиту з ранку. Якщо їжа була жирна, важка, солодка (випічка, кондитерка), це може сильно перевантажити травлення. Якщо ви переїли на ніч, організм до ранку ще не ...