
Остигла кава з молоком або з вершками може нести ризик для здоров'я. Чому такий напій небезпечний, розповіли лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Лікарі зазначили, що в напоях за кімнатної температури з часом починають розмножуватися різні мікроорганізми. Чорній каві нічого не загрожує протягом кількох годин, а ось каву з молоком або вершками надовго залишати не можна.
Волога є оптимальним середовищем для розвитку бактерій і мікроорганізмів. Якщо ви додали молоко до кави, то ризик розмноження в ній мікроорганізмів у багато разів збільшується. Тож такий напій потрібно випити в найближчу годину, порадили фахівці.
Експерти додали, що з часом у кави також змінюється смак, з'являється гіркота і зникає аромат.
Звичайно ж, у вчорашньої кави такого аромату і смаку не буде, вона досить бідна і не матиме такого розбурхуючого ефекту, попередили дієтологи.
Найкраще, на думку експертів, дотримуватися золотого правила: їжі та напоїв потрібно готувати стільки, скільки можна з'їсти й випити за раз, тоді вони будуть максимально корисними й нешкідливими.
Людина може ретельно стежити за здоров'ям: займатися спортом, вживати корисні продукти та своєчасно відвідувати лікаря. Однак неминучі стреси можуть підкосити навіть найвитривалішу людину, передають Патріоти України. Психологи перерахували прості дії, ...
Експерти назвали несподівані позитивні сторони того, що у будинку живе кішка. Багато власників цих тварин навіть не здогадуються, наскільки це може бути корисним для їхнього здоров'я, передають Патріоти України. Вчені довели, що ті, у кого вдома живуть...