Пожовклі плиткові шви і цвіль - виправити ситуацію простіше простого

Досить часто через тепло і вологість додається неприємність у вигляді чорної цвілі. Відтерти її не так просто, тому що грибок проникає вглиб. Як же бути: змиритися, або задуматися про тотальне оновлення плитки? Насправді проблема вирішується простіше простого, і буде потрібен для цього всього один недорогий засіб, передають Патріоти України.

Нам необхідно, щоб розчин для боротьби з пліснявими грибками проник також глибоко, як і сама цвіль. Для цього він повинен бути досить рідким, але концентрованим. Візьміть 1 літр води і додайте в нього 5 столових ложок миючого гелю «білизна». Бажано використовувати саме гель. Розчин потрібно ретельно перемішати і перелити в ємність з пульверизатором.

Працюючи з "білизною" не забудьте захистити руки, а оскільки рідина буде розбризкуватися, то не зайвим буде захистити і органи дихання. Отже, рясно нанесіть розчин на плитку, шви і місця, де з'явилася цвіль.

Якщо є можливість, особливо забруднені місця бажано додатково обробити старою зубною щіткою. Після цього потрібно залишити розчин на поверхні на 10-15 хвилин. За цей час він глибоко проникне у шви. Якщо проблема з чорною цвіллю дуже серйозна, то додатково місця її скупчення можна обробити зубною щіткою, на яку наноситься нерозбавлений гель «білизна». Після зазначеного часу, розчин з поверхні змивається за допомогою душу і звичайної ганчірочки. Тепер ваш кахель і шви між ним виглядають ідеально чистими!

Виберіть один ключ на картинці - і ви дізнаєтеся, які двері відчиняться для вас у майбутньому

четвер, 21 вересень 2023, 18:15

Ваш вибір розповість вам багато про найближче майбутнє та майбутні події. А саме, ключ є символом секрету, а також відкриття одного та закриття іншого розділу в житті. Пройдіть цей цікавий особистісний тест і дізнайтеся, яка нова сторінка чекає на вас ...

Це важливо знати: Скільки можна зберігати закрутки і коли продукти стають непридатними

четвер, 21 вересень 2023, 17:15

В Україні триває війна і є ймовірність, що буде дефіцит товарів та здорожчання продуктів. Інколи під час аварійних відключень встає запитання,, що приготувати собі поїсти. Інші господині ретельно готуються до зими й роблять консервацію, передають Патрі...