Пожовклий пластик можна відновити до білого за хвилини

З проблемою пожовклого пластику стикаються всі. Особливо кидаються в очі вимикачі і розетки. Не уникли цієї долі підвіконня, поверхні роботів-пилососів, кондиціонерів, ручки холодильників і мікрохвильовки, передають Патріоти України.

Але, виявляється, з цією проблемою без проблем зможе впоратися один копійчаний засіб — димексид. Він коштує недорого та продається у кожніц аптеці, а жовтизну з пластика прибирає «на ура».

Отже, ось що вам потрібно зробити. Одягніть одноразові рукавички. Нанесіть димексид на ватний диск і гарненько протріть пожовклу поверхню. Для уникнення «казусів» рекомендуємо Вам використовувати цей засіб на невеликій ділянці пластика в непомітному місці.

Засіб працює і жовтизна сходить дуже швидко. Через кілька хвилин протріть оброблену поверхню вологою серветкою, потім насухо витріть. Ось і все.

Шкарпетки будуть білі як сніг! Склянка цього продукту поверне їм "магазинний" вигляд

субота, 25 березень 2023, 6:13

Що ж робити? Є незвичайний спосіб їх миття, але все ж таки дуже дієвий, пише santeplus. Секрет криється в попередньому пранні: шкарпетки потрібно попередньо ретельно замочити в спеціально приготованому розчині, перш ніж завантажувати їх у пральну машин...

Не люблять гуляти: Які породи собак підійдуть лінивим господарям

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:49

Один з головних аргументів проти того, щоби завести собаку, навіть якщо ви мріяли про це все життя, є необхідність щодня гуляти з твариною. Дощ, мороз, нестерпна спека, сильний вітер – все одно доведеться зранку і увечері виводити улюбленця на прогулян...