Практично жодна людина не може без підказки знайти на цій картинці сніжного барса. Але він пильно дивиться на вас

На перший погляд на фото звичайна скеля зі снігом, але якщо придивитися уважно, ви побачите тварину, передають Патріоти України.

З першого разу її ніхто не бачить, але коли ви її побачите, то вже не зможете не помічати. Подивіться уважніше на фото, а якщо не побачите, то нижче вас буде чекати підказка.

.

.

.

.

.

Практично жодна людина не може без підказки знайти на цій картинці сніжного барса, але він є і дивиться на вас. Потренуйте свою уважність і спробуйте знайти на картинці сніжного барса.

Для тих, хто так і не побачив сніжного барса, ми даємо підказку.

Потягніться правим вухом до правого плеча і дивіться на сніг розташований зверху фотографії, а потім переведіть погляд нижче, на те місце, де сніг закінчується.

.

.

.

.

.

Але не поспішайте дізнаватися відповідь, яка чекає вас внизу.

.

.

.

.

.

Спробуйте знайти барса самостійно.

.

.

.

.

.

Так і не побачили? Тоді дивіться на відповідь. Тепер ви будете бачити цього барса завжди на цій фотографії.


Аерозольний шар атакує: Чому варто закривати кришку унітазу при зливі

неділя, 28 травень 2023, 3:35

Унітаз, як необхідна сантехніка, часто стає каменем спотикання між подружжям. Стульчак не в тому положенні, краплі підозрілої рідини не на тій поверхні - в загальному, претензій, як правило, вистачає. УНІАН з'ясував, як правильно - закривати кришку уні...

Перегній більше не потрібен: ТОП рецептів підживлення розсади - після них такий попре врожай, що втомитеся збирати

субота, 27 травень 2023, 21:30

Щоб отримувати гарні врожаї овочів та ягід, необхідно рослини вчасно підгодувати, щоб вони набрали силу та запаслися корисними речовинами. Автори YouTube-каналу "Поради біолога" рекомендують 15 найнадійніших підживлень, які сприятливо впливають на росл...