Про хімчистку та дорогі засоби можна забути: ТОП-3 дешеві способи вивести плями

Іноді звичайна пральна машина не може впоратися з деякими плямами. Тоді потрібно звертатися в хімчистку, яка обходиться не дешево. Від деяких плям можна позбутися і народними засобами, які будуть коштувати копійки, передають Патріоти України.

Бензин для видалення жирних плям

За допомогою бензину можна з легкістю позбавиться від жиру, масла. Досить змочити вату в бензині і протерти забруднене місце. Пізніше пляма повинна частково або повністю пройти. Намагайтеся не виливати бензин на тканину, тому що це може пошкодити матеріал. Неприємний запах від цієї речовини досить складно вивести, але кілька прань і все пройде.

Видаляємо плями праскою

Свіжа пляма від жиру або масла можна вивести, погладжуючи матеріал праскою при температурі приблизно 100 градусів через кілька шарів промокальним паперу, яку потрібно покласти зовні і всередині одягу. Якщо забруднення не встигло повноцінно засохнути, ви легко зможете його вивести, не використовуючи засоби для очищення.

Нашатир

Дешеве і досить дієвий засіб проти плям. Додайте 1 ложку цієї речовини в 1/2 склянки води, і ретельно перемішайте склад. Потім змочіть ватний диск у воді, і починайте протирати слід до тих пір, поки тканина не очиститься від плями.

Врахуйте, що виливати аміак прямо на річ не можна, оскільки матеріал може зіпсуватися. До того ж, вивести різкий неприємний запах з одягу буде дуже складно.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...