Про комфорт та стиль: Чотири критерії як правильно обрати зимове взуття

Зимове чоловіче взуття треба вибирати критично. Починайте від вибору конкретної моделі та фасону, закінчуйте перевіркою швів. У чоловічому гардеробі має бути хоча б дві пари взуття на холодний сезон. Це дозволяє не розтоптати її занадто і створювати різні образи. Але в будь-якому випадку потрібно знайти теплі та комфортні моделі на зиму.

Незручне взуття — це шлях до мозолів

В першу чергу покупка взуття, яке неправильно сидить на вашій нозі, обертається шкодою для вашого ж здоров'я. Причому це працює в обидві сторони: якщо чоботи малі і якщо вони великі. Знайти зимове взуття чоловіче у різних дизайнах та розмірах можна на сервісі OLX. До того ж треба правильно робити вибір між просто красивими та зручними моделями.

Правильне навантаження на хребет

Ще одна причина звернути увагу саме на зручне взуття — уникнення проблем з хребтом та загалом опорно-руховою системою. Особливо це стосується спортивного взуття. Вимоги до нормальних кросівок:

  • повинна бути амортизація для зменшення навантаження на суглоби;
  • підошва трішки вище та нерівномірна на носку та п'яті для створення правильного розподілу навантаження;
  • повітряна кишеня під п’ятою для зручного пересування на перехресній місцевості;
  • тканина гріє, але дозволяє циркулювати повітрю.

Тож з таким чоловічим взуттям повсякденна ходьба та тренування взимку будуть зручними та корисними.

Усунення проблем з кровообігом

При виборі неправильного за розміром взуття можуть виникати проблеми з кровообігом. Тож треба приміряти чоботи чи кросівки та перевіряти їхню посадку. Якщо ви маєте нетипову ступню, то кращий варіант — взуття зі шнурівкою. Його можна легко підганяти під необхідні розміри.

Нестабільна погода

В Україні погодні умови постійно змінюються: за одну зиму може бути сльота, температура близько 0 та снігопад. Тож треба для зручності вибрати тепле взуття. Для чоловіків зазвичай товщина підошви має складати мінімум 8 мм. Можна вибрати моделі з мембранними технологіями. Вони теплі, легкі та підходять для щоденного використання.

З цим домашнім засобом ви забудете про мух, комарів та інших комах

четвер, 11 серпень 2022, 18:08

Літо - саме час насолоджуватися гарною погодою і теплим повітрям, неважливо в лісі, на дачі або вдома, адже і вдома в цю пору року хочеться відчинити вікно ширше, передають Патріоти України. Однак разом з гарною погодою, зазвичай, з'являються і ті, від...

Ви будете вражені ефектом! Домашній засіб, який вимиє плитку у ванній кімнаті до блиску

четвер, 11 серпень 2022, 17:07

Плитка у ванній, яка вічно покривається вологими випарами і мильним нальотом, складно піддається очищенню. Проте, досвідчені господині використовують перевірений засіб, який буквально змушує поверхню сяяти, передають Патріоти України. Відмити плитку у ...