Про плісняву забудете: З чого зробити потужний засіб проти грибка у ванній

У ванній кімнаті нерідко розвивається пліснява через підвищений рівень вологості. Бактерії "захоплюють" душову кабіну, стіни, ванну та шви між плиткою. Проте впоратися із грибком допоможуть підручні матеріали, передають Патріоти України.

Щоб позбутися цвілі у ванній кімнаті, скористайтеся двома знайомими в домашньому побуті засобами. Про це розповідає Express.

Так, чудовий помічником у боротьбі з пліснявою стане харчова сода. Щоб лайфхак спрацював, вам потрібно використовувати чайну ложку харчової соди та воду у розпилювачі. Розпорошіть засіб безпосередньо на плісняву. Так ви не тільки видалите грибок, а й усунете запах вогкості чи затхлості.

Альтернативне рішення, але не менш доступне та ефективне, видалити грибок у ванній за допомогою оцту. Розпиліть його в нерозбавленому вигляді прямо на запліснявлу ділянку і залиште на одну-дві години, перш ніж стерти.

Як приготувати домашній засіб проти цвілі

Щоб результат був блискучим, змішайте харчову соду, оцет та воду. Потужний розчин уб’є більш стійку плісняву. Особливо приділіть увагу кутам, краям та іншим прихованим місцям, де часто ховається грибок.

Крім того, варто вчасно усувати будь-які витоки у ванній кімнаті, щоб запобігти появі грибка. Провітрювання приміщення – ще один необхідний захід, щоб уникнути вогкості.

Жіночий психологічний тест: Виберіть елегантний предмет - і дізнайтеся свої привабливі якості

понеділок, 2 жовтень 2023, 19:10

Зазвичай вважається, що вміння подобатися людям - дар рідкісний, корисний, щасливий. У кожного з нас є привабливі якості, для успішного і гармонійного життя корисно розвивати те, що викликає симпатію суспільства, близького оточення, передають Патріоти ...

Скільки варити картоплю для ідеального пюре і який сорт найкраще підійде - ділимося порадами

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:39

Найпростіша страва з картоплі - смачне та ніжне пюре. Кулінари радять додавати в пюре молоко, сметану, якісне вершкове масло. А для більш пікантного смаку можна додавати часник, плавлений сир, пармезан, зелену цибулю, передають Патріоти України. Редак...