
Почистивши зуби, багато людей просто залишають зубну щітку на раковині або на поличці. Інструмент опиняється у горизонтальному положенні, в чому власники пристосування зазвичай не бачать нічого страшного. Однак класти щітку так все ж таки не варто, інформує Ukr.Media. Річ у тім, що подібний варіант зберігання інструменту для чищення зубів може призвести до дуже серйозних наслідків, передають Патріоти України.
Чому не можна зберігати щітку горизонтально?
У цьому випадку у щетинках інструменту залишатиметься вода. У вологому середовищі розмножуються небезпечні мікроорганізми. У результаті зубна щітка, яка повинна допомагати дотримуватися гігієни, перетворюється на пристосування, що явно не сприяє чистоті порожнини рота.
Як правильно зберігати зубну щітку?
Її треба ставити в стаканчик для того, щоб інструмент опинився у вертикальному положенні. У цьому випадку рідина стікатиме. Щетинки висихатимуть набагато швидше. Ризик розмноження бактерій стане мінімальним. Крім того, при знаходженні в склянці щітка точно не стикатиметься з брудними поверхнями.
В Україну прийшла справжня спека. За таких високих температур салон вашого автомобіля може сильно нагріватися, що може викликати значний дискомфорт, коли ви вперше сідаєте в нього зранку, передають Патріоти України. Перше, що люди часто роблять, сідаюч...
Чи знайоме вам таке: ви записали список справ, лише набільш термінових, а їх вже понад 40 штук. Дивитеся на чоловіка / хлопця, і навіть його поза дратує. Чекаєте від усіх на підтримку і розуміння або взагалі не чекаєте нічого, аби не чіпали. Дитина вик...