Просте налаштування WiFi зробить гаджети швидшими, ніж будь-коли: Що потрібно змінити

Один простий лайфхак допоможе покращити швидкість інтернету для пристроїв, якими ви найчастіше користуєтеся. Не доведеться викликати експертів чи довго вичитувати інструкції - достатньо змінити лише одне налаштування, передають Патріоти України.

Чомусь це доволі маловідома функція на маршрутизаторах WiFi. Яке елементарне налаштування WiFi зробить гаджети швидшими, ніж будь-коли, розповіло виданняThe Sun.

Експертка Кім Командо зазначила, що користувачі часто не звертають увагу на опцію "Quality of Service" ("Якість обслуговування"), доступну на багатьох маршрутизаторах WiFi.

Налаштування дозволяє контролювати, скільки пропускної здатності відводиться будь-якому з ваших пристроїв, підключених до мережі.

На практиці це означає, що ви самостійно можете позначити деякі пристрої пріоритетні – наприклад, Smart TV замість оновлень Microsoft Windows. Обрані вами варіанти підключатимуться швидше.

"Ми часто нарікаємо на швидкість інтернету в буферизації YouTube або в падінні якості Netflix, але головним винуватцем часто є "армія" гаджетів, які заважають вашому Wi-Fi", – наголосила Кім.

Вона порекомендувала отримати доступ до надання QoS та уточнила: "Якщо ви хочете встановити пріоритет свого смарт-телевізора, це не означає, що оновлення Windows чи інший функціонал повністю зависнуть. Інші гаджети працюватимуть, але набагато повільніше".

Продукти, які пропонують цю послугу, включають маршрутизатори Google Nest, TP-Link, NETGEAR і Linksys. Налаштування QoS зазвичай знаходяться в розділі "Wireless Settings section" ("Параметри бездротового зв’язку"). Слід зайти у налаштування пристрою та обрати параметри в розділі "Advanced", наприклад "Preferred activities" або "Device Priority".

Американська технічна компанія Intel поділилася подібною інформацією, зазначивши на своєму веб-сайті: "Деякі маршрутизатори мають налаштування якості обслуговування (QoS), які дозволяють контролювати, які програми мають пріоритетний доступ до смуги пропускання Інтернету".

Наприклад, ви можете визначити пріоритетність відеодзвінків, якщо у вас багато зустрічей, і позбавити пріоритетів завантаження файлів із хмари.

Не робіть так! Проктолог назвала щоденні звички, що "руйнують" кишечник

вівторок, 5 березень 2024, 11:07

Повсякденні та безневинні на перший погляд звички негативно впливають на стан кишечника людини. Про це розповіла проктолог Віталіна Петрова, передають Патріоти України. Як зазначила лікарка, слід обмежити споживання кави. Справа в тому, що цей ароматни...

А ви це знали? Як кава може знизити ризик діабету

вівторок, 5 березень 2024, 10:15

Десятиліття тому багато вчених вважали, що вживання кави шкідливе для здоров'я. Але кава пережила дивовижний поворот. Дослідження за дослідженням показують, що щоденне вживання однієї-двох чашок кави - з кофеїном або без кофеїну - може подовжити тривал...