Простіше простого! Як позбутись неприємного запаху в оселі за допомогою апельсина

У квартирі або будинку іноді з’являється неприємний запах залежаних чи старих речей. Затхлість важко побороти одним лише провітрюванням. Коли закриваєш вікна та двері, запах знов повертається. Спробуйте побороти його за допомогою апельсина, передають Патріоти України.

Що потрібно зробити

Візьміть один великий апельсин. Зніміть з нього шкірку, подрібніть та складіть в скляну банку. Залийте одним стаканом оцту та герметично закрийте ємність. Замість апельсина можна взяти будь-який інший цитрус. Це може бути лимон, грейпфрут, мандарин. Головне, щоб запах вам подобався. Суміш у банці має вистоятись протягом 7 днів.

Готовий апельсиновий розчин треба процідити та перелити у пляшку із розпилювачем. Якщо ви хочете зменшити концентрацію, можна суміш розвести водою. Можна також додати декілька крапель ефірних олій з іншими цитрусовими ароматами для посилення ефекту.

Засіб екологічно безпечний, тому ним можна обробити все приміщення: підлоги, килими, штори і ін. Від затхлого запаху в вашій оселі не лишиться і сліду.

Водіям на замітку: ТОП-4 способи значно зменшити витрати пального взимку

неділя, 29 січень 2023, 6:16

Знастанням холодів багато автовласників відзначають, що при тих же щоденних пробігах їм доводиться заправлятися частіше. Причин тому - безліч. Це і ввімкнена "пічка", і частіше увімкнення фар (через короткий світловий день), і прогрів авто перед початк...

Які продукти безповоротно зіпсують смак фаршу: Що не можна додавати у котлети

субота, 28 січень 2023, 21:09

Приготувати вдома смачні котлети дуже просто. Головне - знати, що в них потрібно покласти, аби вони повітряними, ніжними і соковитими, а які продукти - під забороною, бо лише зіпсують смак. Чимало господинь, наприклад, не знають, яку частину яйця не ва...