Просто оберіть панкейк! Цей тест у картинці визначить ваш головну помилку у коханні

У коханні нормально робити помилки. Звісно, не варто вічно наступати на одні й ті самі граблі, тому так важливо аналізувати всі свої стосунки і шукати того, хто зробить твоє життя тільки кращим.

Щоб трохи полегшити розкопки істини, пропонуємо довіритися психологічному тесту, який визначить ваш головну помилку у стосунках. Подивіться на картинку і оберіть панкейки, які вам найбільше сподобалися.

  1. Зайва прямолінійність. Вам здається, що найкраще рішення - бути з партнером максимально чесним, але іноді ви втрачаєте межу між правдою і брутальністю, ранячи його і руйнуючи ваші стосунки.
  2. Вас занадто багато. Якщо ви закохані, то хочете бути з партнером 24/7. Спочатку це нормально, але у кожного має залишатися час і місце для себе.
  3. У вас занадто високі очікування від партнера. Ваші запити може втілити тільки принц із казки. Звісно, не варто погоджуватися на те, що вам зовсім не близько, але й шукати ідеала в наш час уже не здається гарною ідеєю.
  4. Ви надто інфантильні. Так, кохання - це про порив, пристрасть і обмін енергією, але водночас це і про довіру, сталість і рутину. Без темряви немає і світла, тож задумайтеся, чи хочете ви стосунків насправді.
  5. Ви підлаштовуєтесь під партнера. Не потрібно стирати всю свою ідентичність, щоб злитися з партнером. Адже не так важливо, хто ви з ним. Важливо, що ви залишаєтеся собою і без нього.
  6. Вам цікавий тільки цукерково-букетний період. Вам ще багато чого належить дізнатися про стосунки. Поки що вам подобається лише красива обгортка, але ось до суворої реальності і притирання двох не найпростіших характерів ви поки що не готові

Це допоможе подолати депресію! Вчені вперше визначили місце в мозку людини, де виникає цікавість

вівторок, 16 липень 2024, 18:44

Вперше вчені дослідили, в якій саме ділянці мозку людини виникає цікавість. Людське зацікавлення спонукає нас шукати істину набагато ширше, ніж це роблять тварини, передають Патріоти України. Нові дослідження можуть допомогти краще зрозуміти, як живуть...

Як правильно варити пельмені і для чого потрібно додати в процесі варіння склянку холодної води

вівторок, 16 липень 2024, 18:02

Мало просто так взяти і всипати пельмені в киплячу воду, щоб страва вийшла смачною і ситною, передають Патріоти України. Прийнято під час готування додавати лавровий лист, сіль та інші улюблені спеції, щоб смак та аромат були більш насиченими. Однак, ц...