Просто уважно погляньте! Тест-картинка, який відкриє ваше майбутнє

Можливо, на вас незабаром чекають неймовірні зміни в житті. Або нова робота чи цікаві знайомства… Давайте дізнаємось, передають Патріоти України.

Усі ми по-різному бачимо цей світ. І ваші очі зможуть вловити на цій картинці те, що приховує від вас підсвідомість. Подивіться на неї.

Першим ви побачили…

Ангела

Цей символ означає якісь новини, причому приємні. Вони зроблять вас щасливими, адже ви давно сподівалися на успіх. Ангел також говорить про те, що у вашому житті буде духовне зростання. Ви чогось навчитеся, винесете з якоїсь події урок. Не хвилюйтесь, вам вдасться з усім впоратися, але розраховуєте тільки на себе.

Художника

Дуже несподівано у вашому житті відбудеться бурхливий роман, який затьмарить вам голову і позбавить можливості мислити тверезо. Будьте уважні. Ви ризикуєте обпектися.

Чоловіка

Можливо, ви й не здогадуєтеся про це, але є якийсь чоловік, який про вас постійно думає. Пригляньтеся до свого оточення, знайдіть його. Зробіть крок назустріч, якщо хочете знайти щастя та любов.

Портрети

Якщо ви побачили їх, придивіться до того, що, на вашу думку, на них відображено. Це – ваше ставлення до всього, що відбувається у вашому житті зараз. Зараз на вас дуже багато навалилося, відпустіть ситуацію. Відпочиньте, проведіть час із друзями. Відновивши сили, ви по-іншому погляньте на своє життя та проблему, яка вас турбує.

Чи можна обігріти квартиру за допомогою цегли: Експерт оцінив лайфхак і назвав альтернативи

субота, 3 грудень 2022, 8:52

Українці напередодні холодів шукають способи, як заповнити дефіцит тепла. Одним із лайфхаків, який поширився останніми днями в ЗМІ, стало опалення квартири за допомогою цегли. Проте він не є ефективним.Про це розповів у коментарі "Обозревателю" голова ...

Бережіть голови! Календар магнітних бур на грудень-2022 - названо найнеприємніші дні місяця

субота, 3 грудень 2022, 8:44

За даними Центру передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США, у грудні 2022 року на нас знову чекає тривалий період так званих магнітних бур, передають Патріоти України. Перша з них, і доволі відч...