Простий лайфхак, який утеплить ваш будинок взимку - потрібна лише одна дешева річ

Цей енергозберігаючий лайфхак заощадить ваші кошти та утримає тепло в кімнатах, передають Патріоти України.

Майбутня зима може виявитися для українців важчою, ніж у попередні роки. Очікується, що температура в приміщенні в опалювальний сезон буде нижчою за норму. Тому вже зараз багато хто замислюється над тим, як можна своїми руками утеплити власне житло.

Простим лайфхаком, який допоможе довше зберігати тепло в будинку чи квартирі взимку, поділилося видання Express. Для нього вам буде потрібна досить бюджетна за ціною річ, враховуючи, що вона довго прослужить. Йдеться про фольгу для утеплення або тепловідбивний екран.

Щоб максимізувати тепло, що походить від радіатора, рекомендується встановити за ним фольгу. Найбільш зручно застосовувати самоклейну радіаторну плівку. Такий простий трюк допоможе зберегти більш високу температуру в будинку, відбиваючи тепло назад у кімнату, і воно не "втікатиме" через стіни.

Важливо, що фольга для утеплення — це не дуже дорога річ, та й на доставку витрачатися не доведеться, оскільки її легко принести до будинку своїми силами. Це значно дешевше, ніж якщо би ви витрачалися на встановлення нового котла або купували обігрівач. Вже після першого місяця з таким трюком ви помітите, що комунальні платіжки трохи скоротилися, особливо це стосується тих, у кого автономна система опалення.

Вийшли з моди! П'ять пуховиків, які стали спражнім антитрендом у 2022 році - про них краще забути (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 18:48

Пуховик - найпопулярніший верхній одяг, який обирають дівчата на холодну пору року. Вони бувають довгими, до середини стегна або укорочені у вигляді куртки. Стилісти розповіли, які моделі пуховиків вийшли з моди у 2022 році, яких краще позбутися, щоб в...

Час готуватися! Як відрегулювати вікна на зиму - проста процедура заощадить тепло в будинку

четвер, 6 жовтень 2022, 18:25

Регулювання пластикових вікон проводять перед заморозками. Процедуру проводять для кращого збереження тепла і запобігання протягу. Відрегулювати вікна можна самостійно, але якщо не впевнені в своїх силах - звертайтеся до віконних майстрів, передають Па...