Простий рецепт при не простій покупці: Як перевірити стан вживаної автівки листком звичайного паперу

Автомобілістам до покупки вживаної машини потрібно підходити дуже серйозно. Все тому, що ви не знаєте, що траплялося з автомобілем раніше. Тому перекуп розповів, як перевірити стан авто за допомогою аркуша паперу, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Автовзгляд".

Так, зазвичай за діагностику автомобіля доводиться платити чималі кошти. Тому перекупи вигадали спосіб, аби перевірити автомобіль самостійно.

Зокрема, кузов можна оглянути очима та проміряти недорогим приладом, а от як бути з внутрішніми вузлами та агрегатами.

Також навіть при тест-драйву несправна коробка передач та двигун можуть поводитися абсолютно нормально.

Як перевірити автомобіль за допомогою чистого аркуша паперу

Зазначається, що папір потрібно піднести до вихлопної труби безпосередньо до отвору глушника, після чого стежити за поведінкою листа. Якщо двигун не проблемний, то папір буде рівномірно відгинатися. Однак, якщо лист коливається в різні боки тоді ДВЗ працює нерівномірно.

Окрім того, якщо ж на листочку опинилися краплі бензину, то це говорить про проблеми із запалюванням. Вкрай неприємним моментом є краплі тосолу чи мастила на листі. Перше може говорити про пошкодження прокладки ГБЦ або головки блоку циліндрів.

Якщо на папері з'явилися краплі мастила, то мотор може потребувати заміни клапанів.

Перше підживлення розсади після висадки у відкритий грунт - проведіть зараз і готуйте відра для томатів та перцю (відео)

субота, 21 травень 2022, 10:28

Місяць травень впевнено підходить до літа, і багато дачників та городників вже встигли висадити розсаду або в теплицю, або у відкритий ґрунт, передають Патріоти України. . І тепер, звичайно, потрібно задуматися про перше підживлення. Усі рослини після...

Як отримати рекордний урожай полуниці? Треба знати про це секретне підживлення

субота, 21 травень 2022, 7:42

Огородники, які вирощують полуницю, рекомендують підгодовувати рослини багатьма способами, наприклад, за допомогою розчину, який готують з використанням кропиви та сухих дріжджів, передають Патріоти України. Автори каналу «Моя дача. Сад та город «також...