Простий рецепт при не простій покупці: Як перевірити стан вживаної автівки листком звичайного паперу

Автомобілістам до покупки вживаної машини потрібно підходити дуже серйозно. Все тому, що ви не знаєте, що траплялося з автомобілем раніше. Тому перекуп розповів, як перевірити стан авто за допомогою аркуша паперу, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Автовзгляд".

Так, зазвичай за діагностику автомобіля доводиться платити чималі кошти. Тому перекупи вигадали спосіб, аби перевірити автомобіль самостійно.

Зокрема, кузов можна оглянути очима та проміряти недорогим приладом, а от як бути з внутрішніми вузлами та агрегатами.

Також навіть при тест-драйву несправна коробка передач та двигун можуть поводитися абсолютно нормально.

Як перевірити автомобіль за допомогою чистого аркуша паперу

Зазначається, що папір потрібно піднести до вихлопної труби безпосередньо до отвору глушника, після чого стежити за поведінкою листа. Якщо двигун не проблемний, то папір буде рівномірно відгинатися. Однак, якщо лист коливається в різні боки тоді ДВЗ працює нерівномірно.

Окрім того, якщо ж на листочку опинилися краплі бензину, то це говорить про проблеми із запалюванням. Вкрай неприємним моментом є краплі тосолу чи мастила на листі. Перше може говорити про пошкодження прокладки ГБЦ або головки блоку циліндрів.

Якщо на папері з'явилися краплі мастила, то мотор може потребувати заміни клапанів.

Хіти тижня. Насипний яблучний пиріг: ні місити, ні змішувати не треба! Найскладніше тут - натерти яблука

неділя, 28 листопад 2021, 21:00

Абсолютно пісний, швидкий і мегасмаковий яблучний насипний пиріг : не вимагає замісу тіста, а на все приготування (не рахуючи самого випікання) піде від сили хвилин 15, передають Патріоти України. Пиріг добре схоплюється, виходить досить соковитим усер...

"Російські танки у Луганську": Українська розвідка програє інформаційну війну спецслужбам Росії

неділя, 28 листопад 2021, 17:39

Мовиться про те, що з метою дезінформації українського вищого військовополітичного керівництва спецслужбами РФ було здійснено так званий "контрольований витік інформації". Себто в мережу викинули відео і через "корисних ідіотів" на кшталт Бутусова і К в у