Простий тест для визначення емоційного стану. Точність 98%!

Перед тим, як розглядати картинку, закрийте очі. Зробіть три глибоких вдихи і зосередьтеся на внутрішньому стані, передають Патріоти України. Після цього оберіть картинку.

Перший кіт

Найсильнішою рисою вашої особистості є вміння дружити. Ви дійсно щирий та відданий друг, якого знайти в сучасному світі дуже важко. Однак у вас можуть виникати труднощі лише тоді, коли ви залежите від думки іншої людини. Не намагайтеся сподобатися комусь, а думайте про себе.

Другий кіт

Це відповідальні та самодостатні люди, які чіткі та стійкі, вони обожнюють справедливість та відповідальність й рідко підпускають до себе людей, які нестабільні та байдужі до інших. Хоча ви стресостійкі, однак деякі слова вас можуть образити.

Третій кіт

Цей котик приваблює тих, хто любить привертати до себе увагу. Вас обожнює оточення, а ще ви дійсно вмієте насолоджуватися життям. Правда, інколи слід бути більш серйозними та не втрачати голову.

Четвертий кіт

Хоча ці люди і люблять інколи нашкодити, у них дійсно добре серце. Ці особистості інколи можуть проявляти зарозумілість, адже знають собі ціну. Але близькі люди знають, що ви добрі і завжди прийдете на допомогу. Правда, інколи ви буваєте занадто різкими.

П’ята киця

Ти відрізняєшся багатим внутрішнім світом, що робить з тебе досить хорошого співрозмовника. Попри це, тривале перебування з людьми може тебе втомлювати. Тобі інколи слід побути наодинці, щоб знову набратися енергії.

Шостий кіт

Ці люди дуже кмітливі й з легкістю знаходять вихід з різних ситуацій. Це природжені підприємці, адже саме вони складають довгі, але дієві схеми для майбутніх цілей. Але у цьому поспіху не забувайте й про себе і власні потреби.

Сьомий кіт

Це люди, які просто не можуть змиритися з тупістю, вони інтелектуали та завжди розвиваються. Їм цікаво проводити час з людьми, з якими можна спілкуватися на високі теми, а до інших ви проявляєте нотки снобізму з людьми. Просто будьте добрішими.

Восьмий котик

Цього кота обирають люди, які люблять теплоту та затишок, тому оточують себе лише хорошими людьми. А ще вони й самі часто проявляють турботу до інших. Однак іноді вам не вистачає ініціативності.

Чи дійсно мед стає отрутою при додаванні його у кип’яток?

п’ятниця, 29 вересень 2023, 16:14

Існує думка, що мед розчинений у гарячому напої, знищує всі його корисні властивості, ба більше робить напій шкідливим, передають Патріоти України. Давайте розбиратися. Склад цукрів швидше за все не зміниться. Вміст вітамінів і мінералів в меді невелик...

Ці продукти не можна розігрівати - лікарі попередили про небезпечні наслідки для здоров’я

п’ятниця, 29 вересень 2023, 15:30

Ми всі звикли повторно розігрівати їжу - так дуже зручно і швидко. Але лікарі рекомендують обережно ставитися до цього, адже повторний підігрів супу чи каші в мікрохвильовці може стати небезпечним для здоров’я, передають Патріоти України. За словами до...