Простий тест на уважність! Кому з людей на картинці не варто допомагати - ця загадка під силу не всім

У соцмережах блогери все частіше проводять соціальні експерименти, перевіряють людей на чуйність, бажання допомогти. Іноді такі перевірки провалюються, а іноді радують небайдужістю людей. Але чи можна назвати людину байдужою через те, що вона не допомогла тому, хто просить? У всіх є право вибору і свої причини, передають Патріоти України.

Подивися уважно на картинку і скажи, хто з цих людей не заслуговує матеріальної допомоги.

Бездомні люди

Спірне питання: допомагати чи не допомагати бездомним людям? Одні стверджують, що бездомні самі вибрали цей шлях, інші ж без тіні сумніву готові віддати останні гроші і допомогти нужденним чим тільки можуть.

Потрібно розуміти, що кожна бездомна людина має свою історію, і її не можна порівнювати з іншими. Якщо ти хочеш від душі допомогти, врахуй, що деякі з цих людей зовсім не бездомні і у них є родичі і житло, а бродяжництво – спосіб заробити не напружуючись.

Зазвичай такі люди не вирізняються сумним виразом обличчя і вимагають гроші замість їжі, тоді як дійсно потребуючі її люди соромляться попросити про допомогу. Замість цього вони намагаються хоч якось заробити: бабусі з квітами, дідусі, які продають книги, діти, що миють вікна за копійки.

Звичайно, допомога бездомним людям необхідна, але робити це треба не тільки щиро, але і розумно. Є численні організації, де бездомним допомагають стати на ноги і там є місце для небайдужих волонтерів.

Не можна не сказати, що в силу звички до вуличного життя деякі не хочуть працювати, адже знають, що можуть отримати гроші просто так. А багатьом в першу чергу необхідно надати психологічну допомогу, адже вона може бути більш дієвою, ніж гроші.

Чоловік № 3 – ось хто обманом намагається добути гроші. Придивися і подумай: навіщо цьому чоловікові черевики, якщо у нього немає ніг?

Уважність ніколи не буде зайвою, підтримка бездомних людей іноді може виявитися марною і навіть небезпечною. Випробування на життєвому шляху не всім під силу, і мало хто може зберегти людську гідність.

Саме таким людям варто допомагати, щоб вселити надію і надати їм сил почати життя з чистого аркуша. Вийти зі скрутного становища завжди можна, потрібно лише захотіти. Поділися тестом на уважність з друзями в соціальних мережах.

Чому плов виходить липким? Помилка, через яку утворюються грудочки

середа, 12 червень 2024, 17:14

Приготування плову не терпить поспіху. Щоб страва вийшла смачною і виглядала апетитно, потрібно дотримуватися кількох простих правил. У молодих господинь плов може вийти липким, як каша, та з грудочками. Уникнути цієї помилки досить легко, якщо відпові...

А ви це знали? Навіщо котлети перед смаженням обвалюють у борошні

середа, 12 червень 2024, 16:12

Котлети - це така страва, з приготуванням якої може впоратися і не молода господиня, і холостяк. Тим часом, є деякі хитрощі, які мають на увазі правильне приготування цього виробу, дозволяючи зробити їхній вигляд більш апетитним і покращити смакові яко...