Придбання олії Хадо 10w 40 в АТЛ: особливості

Універсальна автомобільна олія Хадо 10w40 є напівсинтетичним матеріалом, що забезпечує надійний захист моторів різних обсягів. Мастильний продукт підходить для бензинових або дизельних моторів, а також виготовляється із застосуванням спеціальних присадок активної експлуатації. Завдяки складу компонентів на поверхні ДВЗ та супутніх деталей створюється захисна плівка, яка виключає передчасне зношування та забезпечує максимальну протекцію агрегату.
Оригінальний продукт виробляється на основі базових технологій та синтезів ексклюзивних присадок. Пакети напівсинтетичних з'єднань забезпечують тривалу стабільну експлуатацію, а головне – відповідають технічним потребам сучасних транспортних засобів. Важливо відзначити, що масло Хадо 10w 40 застосовується в транспортних засобах з пробігом вище 150 000 км для виключення закоксування двигуна.
Технічні переваги моторного продукту Хадо 10-40
Підвищені показники еластичності поряд із стабільними з'єднаннями - гарантія успішного запуску навіть у мороз до -20 градусів. Напівсинтетика гарантує швидкий пуск та захищає двигун транспортного засобу від надмірного підвищення температурного режиму. До основних переваг продукції слід зарахувати такі параметри:
Експлуатація допускається у різних типах моторів та транспорту. Підходить для легкових авто, мікроавтобусів, автобусів та вантажних агрегатів. Також допускається застосування в техніці сільгосппризначення.
Застосовується в силових агрегатах з турбонаддувом та багатоклапанних компонентів. Відрізняється стійкістю до механічних та інших зовнішніх впливів та гарантує стабільність незалежно від умов.
Підвищені показники щільності та кінематичної в'язкості. Це дозволяє покращити експлуатаційний ресурс та продовжити термін служби нових моторів.
Придбання олії Хадо 10w40 онлайн: особливості
В інтернеті представлені сотні магазинів, що реалізують автозапчастини. Звернувшись до компанії АТЛ, власники транспортних засобів можуть придбати масло Хадо 10w 40 в оригінальній упаковці з маркуванням без переплат. Продукція проходить перевірку при отриманні від постачальника, що унеможливлює ризик підробки. Отримати додаткову консультацію щодо підбору можна онлайн.

Зима близько: Що потрібно зробити з обігрівачем, щоб він віддавав максимум тепла

середа, 28 вересень 2022, 6:08

Опалювальний сезон та зима ще не розпочалися, а в будинках уже значно холодно. Щобільше, прогнозується, що температура в приміщенні цього року буде нижчою за норму, тому вже зараз потрібно вирішувати, як зігріватися в холоди. Найпростіший і досить ефек...

Перше, що ви побачили на цій картинці, дещо розповість про якості вашого характеру

вівторок, 27 вересень 2022, 18:12

Ця містична головоломка в змозі розповісти вам багато про вашу особистість, при цьому отриманий результат в основному буде базуватися на тому, що ви змогли побачити першим при погляді на картинку, передають Патріоти України. Звичайний побіжний погляд н...