Приготуйте "енергетик" для пишного цвітіння кімнатних рослин - і будете здивовані результатом

Існує безліч способів продовження життя зрізаним квітам, найпопулярнішим з яких є додавання до води цукру. Однак мало хто знає, що подібний розчин із солодким смаком може бути корисним і рослинам, які мешкають у горщиках на підвіконнях, передають Патріоти України.

Подробиці

Для його приготування потрібно змішати 0,5 – 1 склянку цукру в 10 літрах води. Для однієї квітки достатньо чверті склянки. Полив таким розчином можна влаштовувати один раз на два тижні.

Цукрова вода не може вважатися справжнім підживленням у прямому значенні цього слова. Справді, внесення у ґрунт вуглеводів не змусить рослини швидше рости, нарощувати зелену масу чи розвивати коріння.

Однак подібний енергетичний напій допомагає кімнатним рослинам легше впоратися зі стресом, який виникає, наприклад, після того, як горщик з квіткою, що насолоджувався літніми променями сонця на вулиці, перенесли з настанням осені до будинку.

Почастувати «солоденьким» рекомендується і ті рослини, період цвітіння яких випадає на зимову пору року. Після внесення подібного підживлення їх бутони стануть яскравішими, а цвітіння буде більш пишним і рясним.

​Вітаміни у харчуванні: як правильно скласти збалансоване меню

четвер, 30 листопад 2023, 19:12

Вітаміни є невід'ємною частиною здорового харчування дітей. Вони відіграють важливу роль у правильному функціонуванні організму, зміцненні імунної системи, зростанні та розвитку. Щоб скласти збалансоване меню для дітей, необхідно враховувати їхній вік,...

Зверніть увагу! Користувачів Google Chrome закликали терміново оновити браузер через серйозну помилку

четвер, 30 листопад 2023, 18:25

Компанія Google випустила екстрені оновлення для різних версій Chrome. Вся річ у тім, що в браузері знайшли критичну вразливість - і відомо, що її вже використовують зловмисники, передають Патріоти України. Як говоритися у блозі Google, свіже оновленн...