Приготуйте "енергетик" для пишного цвітіння кімнатних рослин - і будете здивовані результатом

Існує безліч способів продовження життя зрізаним квітам, найпопулярнішим з яких є додавання до води цукру. Однак мало хто знає, що подібний розчин із солодким смаком може бути корисним і рослинам, які мешкають у горщиках на підвіконнях, передають Патріоти України.

Подробиці

Для його приготування потрібно змішати 0,5 – 1 склянку цукру в 10 літрах води. Для однієї квітки достатньо чверті склянки. Полив таким розчином можна влаштовувати один раз на два тижні.

Цукрова вода не може вважатися справжнім підживленням у прямому значенні цього слова. Справді, внесення у ґрунт вуглеводів не змусить рослини швидше рости, нарощувати зелену масу чи розвивати коріння.

Однак подібний енергетичний напій допомагає кімнатним рослинам легше впоратися зі стресом, який виникає, наприклад, після того, як горщик з квіткою, що насолоджувався літніми променями сонця на вулиці, перенесли з настанням осені до будинку.

Почастувати «солоденьким» рекомендується і ті рослини, період цвітіння яких випадає на зимову пору року. Після внесення подібного підживлення їх бутони стануть яскравішими, а цвітіння буде більш пишним і рясним.

Не приховати! Форма носа розповість про вас дуже багато - просто перевірте

середа, 1 лютий 2023, 11:12

Твій ніс здатний багато розповісти про твій характер, згідно з дослідженнями ізраїльського вченого Авраама Таміра з університету Бен-Гуріона. Результати його наукових робіт були опубліковані в Журналі черепно-лицевої хірургії, передають Патріоти Україн...

Як швидко почистити мікрохвильову піч від застарілого жиру - натуральні підручні засоби

середа, 1 лютий 2023, 10:59

Мікрохвильову піч можна очистити від залишків їжі та затятого жиру без використання побутової хімії. На допомогу прийдуть натуральні засоби. Головне, не запускати мікрохвильову піч до того стану, щоб її вже не можна було відмити, передають Патріоти Укр...