Принесуть біду і навіть смерть! Ніколи не даруйте ці речі на Новий рік 2022

Зовсім скоро Новий рік 2022 та довгоочікувані свята. Кожен хоче порадувати своїх близьких цікавими подарунками та здивувати оригінальність. Фахівці відзначають, що є речі, які заборонено дарувати. Вони можуть забрати всю позитивну енергетику та принести фінансові проблеми, передають Патріоти України.

Не можна дарувати в'язані речі подружжю. Експерти кажуть, що вони можуть накликати біду на сім'ю та принести розлуку. Заборонено на Новий рік 2022 дарувати гострі предмети. Красиві ножі, ножиці, універсальна бритва та інші предмети. Всі вони здатні принести в будинок тільки сварки та напруга в усі сфери життя.

Заборонено дарувати дзеркало, навіть якщо вони йдуть в наборі з косметикою. Дзеркало може принести біду та накликати смерть.

Не можна на Новий рік 2022 дарувати посуд. Такі речі несуть в будинок один негатив, а якщо на ній виявився невеликий скол або маленька тріщина, в будинку почнуться серйозні проблеми. Якщо ви зважилися подарувати гарний сервіз або чайний набір, покладіть кілька гривень, інакше порожній посуд несе бідність.

На Новий рік не можна дарувати алкоголь. Експерти кажуть, що відносини між людьми можуть швидко зіпсуватися. Не можна дарувати скриньку. Вважається, що така річ здатна принести в будинок одні сварки. Капці, рукавички та нижню білизну дарувати не можна. Всі ці речі людина повинна купувати собі сам, інакше можна залучити в своє життя проблеми зі здоров'ям та невдачі в особистому житті.

Не залишає розводів! Названо новий спосіб фарбування нігтів лаком - ви здивуєтеся

середа, 19 січень 2022, 17:42

Майстер манікюру показала простий і легкий спосіб фарбування нігтів лаком. Новий спосіб не тільки заощадить ваш час, але ще і не залишить розводів на нігтях і не забруднить шкіру навколо, передають Патріоти України. Насправді все просто. Нанесіть крапл...

Їх не можна зберігати поруч! Продукти, які швидко псуються, якщо лежать на одній полиці холодильника

середа, 19 січень 2022, 17:15

Якщо продукти куплені недавно, але вже починають псуватися - досвід цей не з приємних. Можливо, у всьому винен неправильний вибір місця. Існують продукти, які вкрай недоцільно тримати на одній полиці, передають Патріоти України. Риба і м'ясо. Рибу,...