Приносять лихо! Названо речі, які не можна дарувати на новосілля

Переїзд у нове житло - це завжди хвилюючий момент, адже практично щоразу там чогось бракуватиме до того, щоби назвати дім повною чашею. Тому гості, яких запрошують на новосілля, стараються подарувати з цієї нагоди щось корисне, передають Патріоти України.

Ножі, ножиці та інші гострі предмети

Все, що має гострій ріжучий край чи вістря, в народі вважається провісником сварок та скандалів. Тому, щоби не сповнити новий дім конфліктною енергетикою, таких подарунків краще уникати.

Дзеркала

Дзеркало виконує роль порталу у потойбічний світ. І ви ніколи не знаєте, що саме вийде з нього, коли воно опиниться в оселі. Нехай краще новосіли самі оберуть собі такий предмет до душі.

Гроші та гаманці

Порожній гаманець у подарунок є символом бідності, а подаровані гроші на символічному рівні є аналогом позики. Кожен із цих подарунків принесе в нову оселю фінансові проблеми. Гаманець можна подарувати, тільки якщо в ньому лежатиме якась купюра чи монета. І чим більша, тим краще.

Годинники

Символ часу нагадує нам про минущість життя, що теж не найкращий подарунок в момент, коли люди починають новий етап. Годинники краще не дарувати на жодне свято.

Перли і будь-які предмети з перлами

Перли є символом сліз. Якщо подарувати їх на новосілля, вони притягнуть плач, біль, конфлікти та біди у новий дім. Особливо непереливки буде жінкам у цій оселі. Це, зокрема, може приректи дівчину чи жінку на самотність або нещастя у шлюбі.

Що робити, якщо ви вибрали недоречний подарунок

Очистити енергетику предмету можна, якщо символічно "продати" його. Не бійтесь попросити у того, кому принесли презент, трошки дрібних грошей – так людина позбудеться негативу, який може принеси їй невдалий подарунок.

Секрет досвідчених господинь! Навіщо додавати молоко в тісто для дерунів

неділя, 10 грудень 2023, 6:15

Деякі господині для чогось додають у тісто для дерунів молоко. Не всім відомо, але така кулінарна хитрість має низку корисних якостей. По-перше, якщо додати молоко в терту картоплю, то суміш не буде темніти або синіти, а по-друге, страва набуває незвич...

Не треба ображатись: Фахівець дала пояснення, чому чоловіки не дарують квіти, навіть коли люблять та шанують жінку, і як цьому зарадити

неділя, 10 грудень 2023, 5:40

Якщо для жінки важливо отримувати квіти у подарунок, то про це треба натякнути чи сказати прямо. Чоловіки не вміють читати думки. Всі неприємні речі у стосунках, які турбують жінок, потрібно обговорювати. . Психолог Ірина Кулік в Instagram пояснює, чо...