Притягне біди і нещастя? Чи можна тримати вдома годинник, який стоїть

Наручний або настінний годинник є практично у кожного, проте не усі знають, що здавна із цим предметом пов’язували багато прикмет та вірувань. Із просто практичної речі, яка покликана показувати точний час і допомагає усім нам спланувати свій день, годинник став містичною річчю, передають Патріоти України.

Вважається, що годинник настільки сильно пов'язаний з оселею, у якій він перебуває, або з людиною, яка його носить, що будь-які зміни у його роботі можуть вказувати на важливі речі, які скоро стануться, або впливати на дім чи власника. При цьому є прикмети, які вказують на позитивні зміни у житті, а є ті, які віщують біду.

Годинник зупинився – прикмета

Коли зупиняється настінний годинник, це може віщувати певну небезпеку. При цьому дізнатися, що саме вам загрожує, можна по тому, де перебував годинник.

Так, якщо він висів у коридорі ближче до вхідних дверей, то варто бути обережними через загрозу пограбування житла. Зупинка годинника на кухні може вказувати на те, що на мешканців житла чекають грошові або інші негаразди, у спальні – можуть насуватися сімейні проблеми, тому варто бути обережними і стежити за атмосферою вдома.

Якщо ж зупинився ручний годинник, варто звернути увагу, де ви перебували у цей момент. Були вдома – можлива небезпека, коли ви вирушите в дорогу, тому за можливості найближчу поїздку краще відмінити або перенести.

Але є ще одне пояснення, чому зупинився годинник. Це може означати, що ви неправильно використовуєте свій час – наприклад, витрачаєте його на непотрібні справи чи стосунки, неправильно обрали шлях свого розвитку тощо. Тому це хороший момент, щоб переосмислити своє життя і змінити його у правильну сторону.

Пішов годинник який стояв – прикмета

Якщо ваш годинник у певний момент зупинився, проте через якийсь час знову почав іти, це означає, що ви уникнули якоїсь небезпеки чи чогось страшного.

Чи можна тримати вдома годинник, який стоїть

Якщо годинник зупинився, не варто його залишати у такому вигляді надовго вдома. По-перше, це не має сенсу із суто практичного боку, адже непрацюючий годинник уже не виконує свою функцію і просто припадатиме пилом без будь-якої користі для вас.

Але здавна є повір’я, що годинник, який зупинився, може спричинити неприємні події та накликати біду на їхнього власника, якщо довго залишатиметься поруч з ним.

Тому в такому випадку є лише кілька варіантів. Перший – занести їх до майстра і перемонтувати, або ж змінити батарейку, якщо вони працюють від неї і вона просто "сіла". Другий – позбутися від них і не тримати їх вдома, щоб вони не притягували негатив.

Городникам на замітку! Що садити на городі у червні 2023 року - посівний календар на місяць

середа, 31 травень 2023, 6:12

ісля весняних гойдалок погода в червні вже зазвичай заспокоюється, демонструючи або стабільну спеку і посуху, або затяжні теплі дощі. У цей місяць саме час садити теплолюбні рослини, які могли постраждати від поворотних заморозків у весняний період, пе...

"Перші, другі й треті півні": Мовознавець пояснив, що означає цей вислів (відео)

середа, 31 травень 2023, 5:40

Раніше півня називали "будима" - від слова "будити". Відомий вчитель та мовознавець Олександр Авраменко пояснив, що означає вислів "перші півні, другі, треті" та скільки їх взагалі є. Він в ефірі "Сніданку з 1+1" провів мовно-історичну екскурсію та роз...