Психологічний тест: Дізнайтесь, який ваш найбільший страх - просто оберіть зображення на картинці

У кожному з нас живе страх, який часто пов'язаний з сумним досвідом з дитинства. Наші страхи часто створюють перешкоди, які не дають рухатися вперед та відчувати себе щасливим, передають Патріоти України.

Страх корисний, коли ви його контролюєте, і небезпечний, коли контроль переходить до нього. А чого боїтеся ви? Щоб це зрозуміти, Час Пік пропонує пройти невеликий тест, який розкриє ваш найбільший страх.Подивіться на зображення та виберіть пляму, а після прочитайте опис.

1 пляма

Якщо ви вибрали першу пляму - найбільше ви боїтесь втратити свою сім'ю. Якщо у вас її ще немає, то, ймовірно, ви боїтесь, що не знайдете її. Можливо, ваші страхи пов'язані з серйозними втратами, які ви не змогли відпустити.

2 пляма

Якщо ви вибрали другу пляму - ви боїтеся любові. Можливо, в минулому ви були обмануті та розчаровані і тому боїтесь знову постраждати. Однак варто пам'ятати, що любов надає сенс життя.

3 пляма

Пляма 3 говорить про те, що ви боїтеся ворогів. Ви також боїтесь, що хтось із близьких може завдати удару в спину. Ймовірно, ви вже пережили подібні ситуації. Вам варто бути менш підозрілим.

4 пляма

Ваш найголовніший страх - стихійні лиха. Вас турбують землетруси, повені і те, що виходить з природного світу. Просто постарайтеся повірити, що подібні речі можуть трапитися з ким завгодно і будьте готові до цього.

5 пляма

Якщо ви вибрали п'яту пляму - ви боїтесь війни та бійок. Можливо, ви вже пережили подібний досвід. Ви намагаєтеся уникати конфліктів та йти, якщо впадаєте в агресивний або напружений настрій.

6 пляма

Ваш найбільший страх - це невідомість та невідоме в цілому. Вас завжди турбує те, чого ви не знаєте. Постарайтесь з'ясувати, що саме вас лякає, і ви знайдете це менш тривожним, ніж думаєте.

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...