Психологічний тест для жінок: Перше побачине на картині-ілюзії розкаже головну таємницю про вас

Хочете розгадати таємниці свого характеру? Пропонуємо пройти експрес-тест по картині відомого майстра ілюзій Роба Гонсалвеса. Перед вами картина з прихованими елементами "Мрії про весну", передають Патріоти України.

Що ви помітили першим: дівчину на дивані, вогонь в каміні і крісло, зимовий ліс за вікном або фонтан у весняному саду, вплетені в килим?

Вогонь в каміні і крісло

Ви тонко відчуваєте все, що відбувається навколо і вмієте висловлювати свої справжні емоції, не приховуючи. Ви любите життя у всіх його проявах. З вами легко знаходитися поруч, так як ви поважаєте особистий простір і вмієте «підібрати ключик» до серця кожного.

Зимовий ліс у вікні

У вас особливий погляд на життя. Вам потрібен час, щоб довірити людині свій внутрішній світ, в який впускаєте далеко не кожного. Ви – мудра людина, що пройшла через багато, тому до вас прислухаються, цінують ваші поради.

Дівчина на дивані

Ви – людина, яка віддає перевагу стабільності у всьому. Ви не любите зміни, так як хочете, щоб життя текло за встановленим вами сценарієм. При цьому ви не конфліктні, з дуже барвистою уявою, досконало володієте ораторським мистецтвом. Словами ви можете будь-яку ситуацію повернути в потрібну вам сторону.

Фонтан і весняні дерева навколо

Ваша творча жилка допомагає вам генерувати купу цікавих ідей, які ви втілюєте в реальність. Ви не сидите на одному місці, легкі на підйом. Ви б з радістю погодилися мати в добу не 24, а 48 годин, стільки всього хочеться встигнути! Креативність і яскрава фантазія – ваші сильні якості

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...