Психологічний тест: Яка ви жінка, згідно з формою ваших губ?

Є безліч психологічних, графічних і візуальних тестів, які допомагають розкрити особистість людини. Не менш красномовно говорить про особу і зовнішність людини, передають Патріоти України.

Звичайно, зовнішність буває оманлива. Але найчастіше окремі риси обличчя вельми точно характеризують людину. Не здогадуєтесь, чому?

Ось і форма губ може підказати нам – яку людину ми бачимо перед собою. А для того, щоб перевірити правильність цього твердження, пропонуємо перевірити цей тест спочатку на себе, коханих. Не ставтеся до цього тесту занадто серйозно і не шукайте повної схожості в цих картинках. Знайдіть малюнок, який найбільше здається схожим на ваші губи. Отже, яка ж ви жінка, згідно з формою ваших губ? Подивилися уважно в дзеркало? А на картинку? Тепер шукаємо свій результат.

Губи # 1 Ви страшно авантюрна персона, кокетлива і енергійна жінка. Але тим не менше ви не забуваєте зберігати холоднокровність, коли це необхідно.

Губи # 2 Ви – втілення оптимізму. У вашому характері – завжди шукати (і майже завжди знаходити) позитивну сторону речей. Дотримуйтеся цього і далі – і вас чекають великі успіхи.

Губи # 3 Ви неймовірно товариська і чарівна жінка. Тому у вас нескінченне, що не піддається підрахунку число друзів і подруг. Але пам’ятайте, що не всі готові підставити плече і простягнути руку допомоги в разі потреби. Не віддавайте надто багато себе вашим друзям. Бережіть хоча б частину себе для чогось більшого.

Губи # 4 Ви дуже амбітні, завжди хочете ще більшого і самого кращого. Це непогано, але ж все має межу! Не варто жертвувати справжніми цінностями і собою заради завищених очікувань.

Губи # 5 У вас просто неймовірні інтелектуальні здібності. Ви готові підкорити світ і наповнити його своїми ідеями. Кожному ви можете дати цілком розумну пораду.

Губи # 6 Любов це справжня ваша сутність і ваше призначення. Ви потребуєте в тому, щоб вас любили. І вмієте самі любити по-справжньому. Якщо ви помилилися в своїх очікуваннях, то вам складно продовжувати намічений шлях далі.

Губи # 7 Ви дуже егоїстичні і любите побалувати себе і відчути себе коханою. Для вас завжди важливі приємні дрібниці, вам подобається, коли вони наповнюють ваше життя. З приємних дрібниць складається вся гармонія вашому житті.

Губи # 8 Ви самовіддана жінка. Ваша мета – жити для інших, приносити їм добро і радість. Для вас велике значення має сім’я і близькі люди, які вас оточують.

Губи # 9 Бути в центрі уваги – це ваше все. Тому ви так любите модно одягатися, ви любите носити екстравагантні зачіски. Ви любите отримувати все і відразу. І це у вас майже завжди виходить.

Як зробити котлети соковитими: Ось що додають у фарш досвідчені господині

неділя, 23 червень 2024, 10:12

Господині додають у фарш і манку, і крупу, і кабачки, намагаючись приготувати котлети пишними та соковитими, передають Патріоти України. Досвідчені господині знають, що суперсоковиті котлети виходять, якщо додати у фарш соду. У китайській та єврейській...

Варення вийшло рідким? Ось як цю ситуацію виправляють досвідчені господині

неділя, 23 червень 2024, 9:12

Вже почався процес заготівлі домашніх смаколиків на зиму. Адже вже достигла полуниця, малина, абрикоси. Багато господинь люблять варити домашнє варення, оскільки воно буде смачніше за покупне і корисніше, передають Патріоти України. До того ж, під час ...