Психологічний тест: Ялинка, яку ви оберете, розповість, як на ваше життя впливає Новий рік

Новий рік на всіх впливає по-різному. Але, безумовно, це свято привносить в життя людини деякі зміни. Для того, щоб дізнатися, як Новий рік впливає на ваше життя, практикуючі психологи пропонують пройти швидкий тест по картинках, передають Патріоти України.

Подивіться на картинку вище і виберіть новорічну ялинку, яка вам сподобалася найбільше. Ваш вибір розповість, як свято Нового року впливає на ваше життя. Це цікаво!

Ялинка 1

Для вас Новий рік не є якимось особливим святом. Ваше ставлення до нього спокійне, не потрапляюче в метушню підготовки до свята. Ваше життя йде своєю чергою, і 31 грудня ви навіть можете зайнятися будь-якими справами.

Ялинка 2

Новий рік для вас дуже важливий, адже ви починаєте до нього готуватися за місяць або навіть за два. Це свято робить вас щасливішими, адже ви отримуєте задоволення від планування святкового столу і вибору подарунків рідним і близьким.

Ялинка 3

Новий рік ви любите, але лише частково, адже у вас він асоціюється не тільки з радістю і веселощами, а й з турботами, які, як на зло, навалюються в кінці року. І тільки після новорічної ночі ви зі спокійною душею можете насолодитися атмосферою свята.

Ялинка 4

Новий рік для вас – чарівний час. Ви вірите, що перехід зі старого в новий рік може подарувати справжні чудеса, змінити ваше життя на краще. У це свято ви немов оновлюєтеся.

Ялинка 5

Новий рік впливає на ваше життя найкращим чином. Напередодні свята ви стаєте більш позитивною, вам не хочеться затьмарювати нічим поточний хід подій. Ви всі дні проводите за підготовкою до святкування, прикрашаєте будинок і отримуєте від цього колосальне задоволення і заряд позитивом на довгий час.

Ялинка 6

Ви любите Новий рік і кожен раз хочете приготуватися до нього заздалегідь і якось особливо відзначити, однак, найчастіше ви губитеся в розмаїтті ідей, і кожен раз думаєте, що могло бути краще. Вам варто розслабитися і плисти за течією. Головне – позитивний настрій і тоді все складеться якнайкраще.

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...