Психологічний тест: Морозиво підкаже, яких стосунків ви потребуєте

Часто стосунки закінчуються тому, що партнери не розуміють, чи готові вони до серйозного кроку, чи ще не "нагулялися". За допомогою цього тесту перевірте, які стосунки ви шукаєте наразі, передають Патріоти України.

Подивіться на картинку і оберіть морозиво, яке вам найбільше сподобалося. Ваш вибір вкаже на те, в яких стосунках ви будете по-справжньому щасливими.

  1. Відкриті стосунки. Можливо, вам хтось подобається, але ви хочете залишити ваші стосунки відкритими, а це означає, що ви обидва можете зустрічатися з іншими людьми. Можливо, нині ви експериментуєте зі своєю сексуальністю і не зовсім розумієте свої очікування від стосунків.
  2. Вам потрібні відносини з перчинкою. Якщо між вами і партнером не буде пристрасті, вам швидко стане нудно. Такі відносини не обійдуться без сварок, але вони вас тільки зближуватимуть.
  3. Вам потрібен веселий партнер. Ви часто перебуваєте не в найкращому настрої, а коли, нарешті-таки, відчуваєте емоційний підйом, то не завжди можете знайти людину, яка зможе розділити його з вами. Вам потрібна людина, яка легко зможе вас розсмішити, матиме гарне почуття гумору, а в кожній компанії буде зіркою.
  4. Нетривалі стосунки. Ви шукаєте просто побачень і, можливо, короткострокових стосунків. Незалежно від того, чи у вас зараз в житті такий період, чи ви просто відчуваєте, що не готові до довгострокових стосунків, прості й короткі відносини були б ідеальними для вас!
  5. Статус "сингл". Наразі вас буде комфортно залишатися без пари. Невідомо, скільки часу мине до того моменту, як ви зважитеся на побачення, але ви точно зрозумієте, що готові до цього.
  6. Вам потрібні непередбачувані відносини. Людина, з якою можна затишно провести вечір вдома, а можна зірватися у кругосвітню подорож. Ви будете щасливі з тим, хто стане для вас спорідненою душею.

До них краще не торкатися руками: ТОП-5 найбрудніших місць у літаку

четвер, 7 грудень 2023, 8:30

У світі мільйон літаків виконують рейси, інколи практично без зупинки. І хоча спеціальні бригади прибиральників роблять все можливе, щоб почистити кожне сидіння до прибуття наступних пасажирів, іноді речі можуть бути упущені або залишатися трохи брудни...

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...