Психологічний тест на характер: Просто подивіться на зображення і дізнайтеся, яка ви дружина

Яка жінка відмовиться від звання ідеальної дружини? Однак для цього потрібно чітко знати всі плюси і мінуси свого характеру. З'ясувати їх допоможе наш психологічний тест, передають Патріоти України.

Просто подивіться на зображення принцес і виберіть ту, що подобається вам найбільше. Не намагайтеся при цьому міркувати або намагатися вибрати "правильний" варіант — будьте чесні з самою собою.

№1 — Аріель

Вам подобається зміна місць і спілкування з новими людьми. Для вас вкрай важливо, щоб партнер розділяв ваші життєві цілі. Однак не варто переборщувати — зайве прагнення до всього нового цілком може обернутися проблемами. Ви ефектна жінка, але через вічний пошук пригод часом виглядаєте не дуже охайно — не забувайте, що чоловіча стать любить все ж очима.

№2 — Бель

Ви перебуваєте в пошуку ідеального чоловіка, але таких насправді просто не існує. Вам варто переглянути свої вимоги до партнера, тоді ви зможете зустріти супутника, союз з яким буде гармонійним і міцним. Увімкніть трохи лояльності і вас будуть носити на руках.

№3 — Білосніжка

Ви відкрита людина з дуже тонкою натурою. Ви відрізняєтеся деякою наївністю, що може бути використано чоловіками проти вас. Не варто вірити в красиві казки — погляньте на потенційного партнера, відкинувши рожеві окуляри. Такий підхід допоможе вам знайти вірного і люблячого супутника життя ви прекрасна господиня і вам потрібен чоловік, який це оцінить.

№4 — Жасмин

Ви дуже владна і прямолінійна людина, хоча глибоко всередині і приховуєте ніжну і добру сторону своєї особистості. Ви маєте звичку сперечатися з будь-якого приводу, причому на людях. Мало який чоловік це потерпить. Вам ідеально підійде проста, але амбітна людина, для якої ви станете моральною опорою і підтримкою. Навчіться не командувати своїм партнером, а приходити до компромісу.

№5 — Попелюшка

Ви ідеальна дружина і господиня. У вашому будинку все блищить, панує затишок і спокій. Вам в радість готувати, забиратися і бути домашньою феєю для свого коханого чоловіка. Це все прекрасно, але не варто впадати в крайнощі — не перетворіться в неохайну домогосподарку, зациклену на будинку. Не забувайте приділяти час собі і своїм бажанням. Про останні, до речі, говорите партнеру прямо, ваші натяки до нього навряд чи дійдуть.

№6 — Рапунцель

Ви постійно мрієте про краще майбутнє і регулярно "пиляйте" на цю тему свого чоловіка. Не варто жити фантазіями і мріями — поверніться на грішну землю і у вашій парі нарешті настане мир. Ви ніколи не відмовитеся від пригоди, проте її наслідки розгрібати не любите. Тому вам потрібен партнер, який спокійно звалить на свої плечі турботу про кохану і захистить вас від проблем. Якщо ви і самі станете трохи обачніше, то союз з таким чоловіком буде довговічним і гармонійним.

Сяятимуть чистотою! Як позбутися від чайного нальоту на чашках і термосі

понеділок, 6 лютий 2023, 8:14

Дубильні речовини в складі чаю - причина, через яку на чашці з'являється наліт. Коли такі компоненти вступають у реакцію з теплою водою, утворюється плівка, яка, при нахилі чашки, осідає на стінках, передають Патріоти України. Плівка з дубильних речови...

Чи потрібно заряджати до 100%: ТОП-6 простих секретів, як не вбити батарею смартфона

понеділок, 6 лютий 2023, 7:50

Сьогодні смартфон є практично у кожної людини. Незамінна річ, яка дозволяє підтримувати зв'язок з людьми і нескінченно серфити просторами інтернету, передають Патріоти України. Коли він розряджається, ми особливо не замислюємося та ставимо пристрій на...