Психологічний тест: Оберіть дерево на картинці - і дізнайтеся, яка емоція у вас домінує

Часто ми самі не можемо зрозуміти, як ми почуваємося на рівні підсвідомості та що коїться в душі. Пропонуємо дізнатися відповідь на важливе запитання: яка емоція у вас домінує, передають Патріоти України.

Розгляньте дерева на картинці, і виберіть одне, яке сподобалося вам найбільше. Саме воно розповість, яка емоція у вас домінує.

  1. Меланхолія. Ви меланхолійна людина, яка іноді говорить стандартну фразу "раніше було краще". Вас трохи лякає майбутнє.
  2. Ентузіазм. Виклики роблять вас щасливими, і ви завжди маєте силу для вирішення будь-яких проблем. Ви звикли отримувати те, чого хочете, навіть якщо вам потрібно зробити щось кілька разів і "пробивати стіни".
  3. Тривожність. Думки у вашій голові не припиняються і навколо вас завжди відбувається вир подій. Ви уважно ставитеся до всього, що відбувається навколо, піклуєтеся про людей.
  4. Емпатія. Емоція, яка домінує над вами, пов'язана з турботою про інших. Однак і ви маєте навчитися трохи більше піклуватися про себе

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...