Психологічний тест! Оберіть квітку - і дізнайтеся, чого не вистачає вашим стосункам

Навіть найміцніші та найтепліші стосунки постійно стикаються з випробуваннями. Кохання - це величезна праця, брак якої призводить до проблем та непорозуміння. Психологічний тест у картинці визначить, чого не вистачає вашим стосункам, передають Патріоти України.

Подивіться на зображення і виберіть ромашку, яка вам найбільше сподобалася. Ваш вибір підкаже, що допоможе зробити ваш союз міцнішим і щасливішим.

Психологічний тест у картинці
  1. Вам бракує опори. Ви не відчуваєте, що можете повністю покластися на свого партнера та довіритись йому. Дайте своїй другій половинці зрозуміти, що у відносинах необхідно відповідати не лише за себе, а й за свого партнера.
  2. Ви відчуваєте гострий дефіцит у романтиці. Швидше за все, на початку ваших стосунків було багато романтичних моментів, але побут поглинув їх. Не чекайте від партнера першого кроку, візьміть все у свої руки та організуйте романтичний вечір чи сюрприз.
  3. Вам не вистачає близькості. Ви потребуєте тактильності та ніжності. Щоб вас просто взяли за руку, поплескали по плечу, поцілували в лоба. Це дрібниці, але вони дуже важливі.
  4. Ваші стосунки поринули у рутину і стали одноманітними. Вам шалено бракує пристрасті. Обміркуйте зі своїм партнером цікаве проведення часу або спільну відпустку.

Як замаринувати м’ясо на шашлики: ТОП-2 доступних маринади

неділя, 16 червень 2024, 9:13

Зробіть м’ясо дійсно фантастично смачним. Шашлики будуть смачними, якщо замаринувати їх з томатною пастою або зі сметаною. Як це краще зробити, читайте далі. Рецепти прості та доступні, передають Патріоти України. Приготувати такий можна з наступних пр...

Котлети вийдуть неймовірно ніжними та повітряними, якщо додати цей інгредієнт

неділя, 16 червень 2024, 8:12

Більшості подобаються котлети, що відрізняються ніжністю та легкістю, передають Патріоти України. На жаль, далеко не всім господиням вдається отримати таку ніжну і пишну страву. Часто котлети виходять дуже жорсткими і пласкими.Але щоб уникнути такого н...