Психологічний тест: Оберіть перстень на картинці - це покаже, що в вас лякає оточуючих

Часом ми самі не розуміємо, що в нас відштовхує інших людей. Пройдіть простий психологічний тест, виберіть перстень і дізнайтеся, яка риса вашого характеру відлякує людей, передають Патріоти України.

Розкішний перстень

Ви вмієте справляти враження. Мабуть, навіть занадто. Саме це і лякає оточуючих. З вами важко змагатися, адже такі блиск і розкіш вимагають від оточуючих відповідності. Ви можете сказати, що вам і не потрібне оточення, яке явно до вас не дотягує. Але подумайте, з таким ставленням просто залишитися самотніми.

Обручка

Миле, скромне і лякає заміжніх подруг. Ви здаєтеся небезпечною суперницею, мисливицею за чужими чоловіками. Трохи спокійніше жінкам навколо стає, коли у вас з’являється постійний шанувальник. Але і цей спокій – тимчасовий, адже всім здається, що одного залицяльника вам може бути мало.

Перстень-ланцюжок

Ви справляєте враження складної людини. Ви досить розумні і володієте природною хитрістю. Але недостатньо добре це приховуєте, так що оточуючі відчувають підступність. Ви лякаєте людей, оскільки багато хто боїться потрапити у ваші сіті та стати просто пішаками в хитрих іграх.

Милий бантик

Вас вважають чарівною і зворушливою принцесою. На жаль, такі якості пасують дівчаткам років до десяти. Ви лякаєте оточуючих своїм занадто інфантильним ставленням до життя і рожевими окулярами, крізь які ніяк не проб’ється реальний світ. Якщо люди йдуть, то, швидше за все, тому що не хочуть вирішувати ваші проблеми за вас.


Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...