Психологічний тест: Оберіть русалку на картинці - і дізнайтесь, що вас насправді тривожить


Асоціативні тести - відмінний варіант дізнатися про людину більше, ніж вона сама розповість про себе. Психологи часто використовують подібну практику на своїх клієнтів. Ми склали для вас тест, який розповість, які страхи турбують вас, передають Патріоти України.

Русалка № 1

Якщо ви вибрали саме першу русалку, то це говорить про те, що найбільше вас турбують серцеві справи. У вас явно якісь проблеми у відносинах або ви просто відчуваєте самотність, тому ваше серце стогне і просить пощади. Вам потрібно поговорити зі своїм партнером, а якщо ваше серце вільне, то терміново знайдіть обранця, бо вам необхідна романтика.

Русалка № 2

Ви занадто наситилися побутовими справами, вам терміново треба розвіятися. Ви відчуваєте, ніби-то проблеми оточили вас з усіх боків, нібито безліч маленьких чортиків намагаються розірвати вас на безліч чортів. Хоч куди подивишся – скрізь потрібно щось зробити, комусь допомогти і щось вирішити. Ви вже втомилися, вам терміново потрібен відпочинок або відпустка.

Русалка № 3

Вас турбують фінансові проблеми. Ви постійно підраховуєте, скільки витратити на свої потреби, скільки у вас залишиться і коли прийдуть нові фінансові кошти. Вам набридло постійно залежати від грошей, ви просто хочете дозволяти собі радості і не думати про те, скільки заплатите за них. Але найсумніше, що ви не можете вибратися з цього положення.

Русалка № 4

Найбільше вас обтяжують ваші близькі і обстановка у вашій родині. Ви постійно турбуєтесь про їхнє благополуччя, вам страшно, що щось піде не так або з ними щось трапиться. Не треба витрачати свої нерви даремно, коли якась проблема виникне, то ви обов’язково впораєтеся з нею, а якщо її немає на даний момент, то і сенсу переживати теж немає.

Жіночий психологічний тест: Оберіть брошку - і дізнайтесь, в чому ваша привабливість

вівторок, 26 вересень 2023, 11:14

Цей короткий тест розкриє, у чому ваша привабливість, передають Патріоти України. У доброті чи в позитивному ставленні до життя, організованості чи харизмі? То в чому ж ваш шарм? Ваша родзинка та шарм – у доброті та чуйності. Ці риси відразу виділяють...

Неймовірно апетитні курячі стегна з ароматним маринадом - рецепт для смачного барбекю

вівторок, 26 вересень 2023, 10:54

Курячі стегна - це неймовірно смачна та апетитна страва, яка поєднує ніжне м’ясо курки з ароматним маринадом та свіжими шматочками ананаса. Їх можна готувати протягом всього року, адже цей рецепт - чудовий варіант як для літнього барбекю так і для зимо...