Психологічний тест! Оберіть тістечко і дізнайтеся, які ви у стосунках

Пропонуємо дізнатися, як ви будуєте романтичні стосунки. Виберіть тістечко, воно покаже, як ви поводитеся і що цінуєте, перебуваючи з коханою людиною, передають Патріоти України.

Тістечко 1

Ви звикли вирішувати всі питання відразу, як тільки вони виникають. При цьому ви дієте швидко та не йдете на компроміс. Ви часто демонструєте у парі свою силу, хоч іноді можна було б послабити хватку. Втім, партнер цінує вас за прямолінійність та готовність до діалогу.

Тістечко 2

Ваш коник – емоції та пристрасть. Через це ваша пара часто схожа на італійську сім'ю. Ви сваритеся з експресією, а потім приємно йдете на примирення. Вам важливо, щоб про почуття говорили. Самі ви не шкодуєте слів кохання для другої половинки.

Тістечко 3

Ваша мова кохання – дотики, поцілунки та обійми. Вам важлива близька фізична присутність коханої людини. При цьому ви цінуєте свій простір і не переходите межі партнера. І він не може цього не помічати.

Тістечко 4

Ви важко довіряєте і у стосунках все одно побоюєтеся болю. Можливо, у минулому вам зрадили чи маніпулювали вашими почуттями. Відкривайтеся – і на вас чекає успіх у коханні. Це не просто, але краще, ніж жити з постійним відчуттям загрози, що наближається.

Тістечко 5

Напевно, ви дуже часто закохуєтеся. Ви любите відчувати "метеликів у животі", але розумієте, хто міг би стати вашим супутником життя, а хто ні. При цьому ваше життя дуже динамічне. Навіть коли ви вільні від стосунків, то завжди знайдете чим зайнятися.

Варто знати! Чому не слід прати в пральній машині за температури 40 градусів

середа, 29 травень 2024, 18:57

Хоча може здатися, що прання за 40 градусів економне, а також не пошкоджує більшість тканин, насправді, запускати цей популярний серед українців режим в пральній машині не варто. Наші бабусі та мами часто повторювали одне старе правило: делікатну і зле...

А ви це знали? Що краще, випити фреш чи з’їсти фрукт

середа, 29 травень 2024, 18:44

Хоча соки можуть стати зручним джерелом вітамінів і рослинних хімічних речовин, їм все ж не вистачає харчових волокон та інших поживних речовин, які містяться в шкірці та м’якоті цілих фруктів. Коли приходить час обирати між склянкою фруктового соку та...