Психологічний тест: Оберіть тварину на картинці - це розповість про ваші сильні сторони

Психологи підготували для вас кілька зображень з тваринами. Виберіть ту, яка вам до душі, передають Патріоти України.

Перший варіант

Навколишні бачать в вас чисту і безкорисливу людину. Ви намагаєтеся чинити правильно. Ви вірна і надійна людина, яка завжди допоможе. Не залишите нікого в біді. Постараєтеся зробити все можливе, щоб стримати слово, яке дали.

Другий варіант

Ви хороший психолог, який може відчути настрій іншої людини. У будь-який момент часу допоможете і підтримаєте доброю порадою. Якщо ви бачите, що людина не може боротися, готова в будь-який момент часу здатися, обов’язково простягнете їй руку допомоги.

Третій варіант

Ви людина розумна і освічена. Ваш досвід не раз допомагав впоратися з труднощами. Ви знаєте, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації. Часом вас оточують таємниці. Іноді бувають моменти, коли ви мимоволі стаєте їх зберігачем.

Четвертий варіант

Для вас важливо бути впевненою в завтрашньому дні. Невідомість лякає. Ви готові відступити. Але необхідно пам’ятати, що знання, які ви накопичили за життя, допоможуть вам впоратися. Вам часто буває страшно вступати в нові відносини, оскільки в минулому не раз відчували біль. Не забувайте про те, що не всі люди хочуть заподіяти вам шкоди.

Ніколи не удобрюйте цим город - популярні засоби, які насправді несуть шкоду

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:57

Інтернет рясніє лайфхаками, чим підживити город, щоби отримати найкращий врожай. Але, як водиться, не всі із цих порад мають під собою реальне підгрунтя. Чимало лайфхаків не просто не корисні, а ще й можуть завдати серйозної шкоди. OBOZREVATEL зібрав т...

Обираємо огірки, які не гірчать - п'ять сортів, щоб виростити цього року

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:54

Навесні розпочинається сезон городництва та садівництва. Багато хто заздалегідь купує насіння овочів, щоб можна було вчасно посіяти. Зокрема, намагаються підшукати сорти огірків, які не гірчать. Читайте про п'ять з них в матеріалі ТСН.ua, передають Па...