Психологічний тест: Оберіть жабу на картинці - і дізнайтеся, наскільки ви образлива людина

Психологічний тест у картинці визначить, наскільки ви образлива людина. Пропонуємо дізнатися більше про свій характер, передають Патріоти України.

Настав час уважніше придивитися до своїх найпотаємніших емоцій і зрозуміти, чому ви можете відчувати образу в певних ситуаціях. Для цього потрібно подивитися на зображення і обрати жабу, яка вам найбільше сподобалася.

Тест у картинці на образливість/Фото: Abmeyervud
  1. Ви вмієте зберігати спокій у складних ситуаціях і маєте рівний підхід до життя в цілому. Як правило ви не тримаєте лиха і не ображаєтеся.
  2. Ви з тих людей, що розуміють, що життя непередбачуване, і не чекаєте досконалості ні від себе, ні від інших. Ви вмієте цінувати те, що маєте, і не витрачаєте час на негатив.
  3. Ви звикли знаходити у кожній людині та життєвій ситуації позитивні сторони. Ви рідко тримаєте образу, вважаючи за краще зосереджуватися на позитивних сторонах життя.
  4. Ви часто відчуваєте образу на людей або ситуації, які викликають у вас розчарування. Ви можете бути досить небезпечними у гніві.

Психологічний тест: Виберіть пелюстку і ви дізнаєтеся, що на вас чекає в коханні в найближчому майбутньому

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:07

Гадання на ромашці - традиційний спосіб дізнатися любить чи не любить. Ризикніть! І ви дізнаєтеся чого ж ви можете чекати в романтичних стосунках в найближчому майбутньому, передають Патріоти України. Психологи розшифрували ваш вибір:. На даний момент ...

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...