Психологічний тест: Обране вікно розкриє ваші таємні бажання

Ваше внутрішнє “я” може розповісти про вас і ваші бажання набагато більше, ніж ви думаєте. Практикуючі психологи рекомендують проходити такі тести, щоб виявити ваші приховані бажання, передають Патріоти України. Подивіться на картинку вище і оберіть інтуїтивно перше-ліпше віконце. Тепер дивіться значення тесту нижче.

Вікно №1

Ви досить закрита і консервативна людина. Тому ви любите тишу і усамітнення. Вам дуже б хотілося поїхати куди-небудь одному і просто побути наодинці з собою. Це може бути будиночок в лісі або безлюдний острів. Саме такі асоціації часом крутяться у вас в голові. Ви хочете, щоб вас не оточували люди, адже ви так втомилися від всієї тієї обстановки, яка вас оточує зараз. Це зовсім не означає, що ви відлюдна людина. Просто вам потрібна «перезарядка» себе, а для цього вам потрібно побути на самоті.

Вікно №2

Ви любите помріяти і насолодитися своїми мріями. Але зараз ви хотіли б втілити в життя лише одну вашу мрію – бути коханою. По всій видимості ви самотні, тому вам хочеться знайти свою другу половинку, яка зможе зрозуміти вас і підтримати в скрутну хвилину. Але навіть якщо ви зараз перебуваєте в парі, то між вами є деякі розбіжності. І зараз ви просто хочете, щоб вас зрозуміли і проявляли до вас більше турботи і любові.

Вікно №3

Ви відкрита людина. Добра і турботлива. Але зараз вас хвилює фінансова сторона вашого життя. Ви хотіли б зараз грошового успіху і фінансової незалежності. Але ви не знаєте поки, як цього досягти. Тому, всі ваші думки зосереджені на джерелах вашого доходу. Ви б дуже хотіли дізнатися, як можна домогтися успіху, процвітання і багатства.

Вікно №4

Ваші бажання зараз трохи примітивні. Все, про що ви зараз мрієте, має матеріальну підоснову. Можливо, вас цікавить придбання своєї нерухомості, машини або більш дрібних предметів, наподобі побутової техніки. Або ви думаєте, як почати або закінчити ремонт. Ваші думки зараз зосереджені саме на вирішенні побутових питань.

Дачникам на замітку! Картопля буде велика і крохмалиста, а потрібно всього 6 грамів добрива

п’ятниця, 14 червень 2024, 18:30

Картоплю можна вважати найважливішою сільськогосподарською культурою в Україні. Але для досягнення великого урожаю вона вимагає ретельного догляду і правильного підживлення. Одна з найважливіших речовин для підживлення картоплі — це азот. Він відіграє ...

ТОП-3 помилки псують смак кави

п’ятниця, 14 червень 2024, 18:12

Кава є одним з найулюбленіших напоїв, тому що допомагає не тільки швидко прокинутися, але й позбутися почуття втоми протягом дня, передають Патріоти України. Крім іншого, розумне вживання кави допомагає покращити якість інтелектуальної діяльності та за...