Психологічний тест: Обраний перстень покаже, що в вас лякає оточуючих

Часом ми самі не розуміємо, що в нас відштовхує інших людей. Пройдіть простий психологічний тест, виберіть перстень і дізнайтеся, яка риса вашого характеру відлякує людей, передають Патріоти України.

Розкішний перстень

Ви вмієте справляти враження. Мабуть, навіть занадто. Саме це і лякає оточуючих. З вами важко змагатися, адже такі блиск і розкіш вимагають від оточуючих відповідності. Ви можете сказати, що вам і не потрібне оточення, яке явно до вас не дотягує. Але подумайте, з таким ставленням просто залишитися самотніми.

Обручка

Миле, скромне і лякає заміжніх подруг. Ви здаєтеся небезпечною суперницею, мисливицею за чужими чоловіками. Трохи спокійніше жінкам навколо стає, коли у вас з’являється постійний шанувальник. Але і цей спокій – тимчасовий, адже всім здається, що одного залицяльника вам може бути мало.

Перстень-ланцюжок

Ви справляєте враження складної людини. Ви досить розумні і володієте природною хитрістю. Але недостатньо добре це приховуєте, так що оточуючі відчувають підступність. Ви лякаєте людей, оскільки багато хто боїться потрапити у ваші сіті та стати просто пішаками в хитрих іграх.

Милий бантик

Вас вважають чарівною і зворушливою принцесою. На жаль, такі якості пасують дівчаткам років до десяти. Ви лякаєте оточуючих своїм занадто інфантильним ставленням до життя і рожевими окулярами, крізь які ніяк не проб’ється реальний світ. Якщо люди йдуть, то, швидше за все, тому що не хочуть вирішувати ваші проблеми за вас.

Це справді працює! Як прибрати плісняву з душової кабіни дешевим аптечним засобом

субота, 2 грудень 2023, 17:12

Жителі сучасних мегаполісів часто відмовляються від використання звичайної ванної. Їй на зміну ставлять багатофункціональну душову кабінку. Але така конструкція потребує більш ретельного догляду. Якщо його немає, стінки покриваються нальотом і цвіллю, ...

Цю помилку роблять дуже часто: Як посмажити м'ясо з цибулею, щоб було смачно

субота, 2 грудень 2023, 12:40

Найчастіше в рецептах можна зустріти такий спосіб: спочатку нарізають і смажать цибулю, потім додають м'ясо. Проте досвідчені кухарі робити так не рекомендують, передають Патріоти України. Насамперед тому, що поки ви закидаєте на гарячу сковороду м'ясо...