Психологічний тест по картинці - що про вас говорить поза під час сну

Оберіть картинку, яка відповідає тому, як ви найчастіше спите та читайте результат, передають Патріоти України.

Поза 1. Скоріш за все, за весь день у вас накопичується втома, часті головні болі ближче до вечора. Можливо ви багато фізично працюєте, саме тому тіло потребує розслаблення. Ви відповідальні, активні та завжди доводите справи до кінця.

Поза 2. Ви дуже емоційна людина, яка бурхливо реагує як на позитивні, так і на негативні події. Ваша поза скута, адже ви часто відчуваєте напругу та не даєте своїм м'язам розслабитися. Можна попросити, аби перед сном вам зробили масаж або спробувати медитувати для того, аби заспокоїтись. Тоді й сон буде приємніший, і тіло вільніше.

Поза 3. Легкість та безтурботність — це про вас. Ви рідко напружуєтесь, пускаєте життя на самоплив і вам так зручно. Швидше за все, ви або не бачите сни, або, якщо бачите, якісь позитивні, візуалізуєте свої мрії.

Поза 4. Така незвичайна поза свідчить про ваші творчі здібності. Навіть якщо ви працюєте на звичайній офісній роботі, ви можете спробувати себе в чомусь незвичайному (малюванні, наприклад) і у вас точно все вийде. Іноді вам можуть снитись абстрактні сни, звідки ви можете черпати натхнення для нових задумів.

Виберіть горнятко - і дізнайтесь приховану правду про себе

неділя, 5 лютий 2023, 21:14

Ви екстравагантні, товариські і позитивні. Ви бачите в людях тільки хороше, і від цього вам самим добре. Ви любите тварин, фільми і цікаві бесіди. Напевно, вам цікавіше спілкуватися з друзями та близькими, ніж шукати романтичні пригоди. Ви віддаєте пер...

100%-й спосіб позбутися запаху секонд-хенду - спрацює, навіть якщо аромат сильно "в’ївся"

неділя, 5 лютий 2023, 17:12

Магазини із вживаним одягом, а простіше кажучи - секонд-хенди, вже давно користуються чималою популярністю серед українців. Тисячі людей приходять туди за недорогими, якісними, але при цьому брендовими речами, передають Патріоти України. Втім, є одне в...