Психологічний тест по картинці - що про вас говорить поза під час сну

Оберіть картинку, яка відповідає тому, як ви найчастіше спите та читайте результат, передають Патріоти України.

Поза 1. Скоріш за все, за весь день у вас накопичується втома, часті головні болі ближче до вечора. Можливо ви багато фізично працюєте, саме тому тіло потребує розслаблення. Ви відповідальні, активні та завжди доводите справи до кінця.

Поза 2. Ви дуже емоційна людина, яка бурхливо реагує як на позитивні, так і на негативні події. Ваша поза скута, адже ви часто відчуваєте напругу та не даєте своїм м'язам розслабитися. Можна попросити, аби перед сном вам зробили масаж або спробувати медитувати для того, аби заспокоїтись. Тоді й сон буде приємніший, і тіло вільніше.

Поза 3. Легкість та безтурботність — це про вас. Ви рідко напружуєтесь, пускаєте життя на самоплив і вам так зручно. Швидше за все, ви або не бачите сни, або, якщо бачите, якісь позитивні, візуалізуєте свої мрії.

Поза 4. Така незвичайна поза свідчить про ваші творчі здібності. Навіть якщо ви працюєте на звичайній офісній роботі, ви можете спробувати себе в чомусь незвичайному (малюванні, наприклад) і у вас точно все вийде. Іноді вам можуть снитись абстрактні сни, звідки ви можете черпати натхнення для нових задумів.

Не спішіть розбавляти! Пересолений червоний борщ врятує проста хитрість

понеділок, 5 червень 2023, 10:13

Приготувати ароматний червоний борщ - це ціле мистецтво зі своїми правилами й винятками. Але якщо борщ уже вдався, зіпсувати його може лише сіль, передають Патріоти України. Здавалося б, що складного — додати сіль до страви. Але, мабуть, у кожного таке...

Від цього всі ваші біди! Названо причину, чому не можна різати на ганчірки старі речі

понеділок, 5 червень 2023, 9:58

Складно зустріти господиню, яка б не нарікала на те, що у неї накопичилося багато старих простирадл, наволочок або звичайного одягу, який і викинути шкода, і використовувати вже не можна. А дитячі речі, з яких виросла дитина - окрема тема. УНІАН розпо...