Психологічний тест по картинці: Оберіть свічку - і дізнайтеся послання долі

Оберіть інтуїтивно символ та читайте пояснення про те, яке послання долі вас чекає, передають Патріоти України.

Виберіть одну зі свічок, якщо хочете знати, яке послання вона має для вас. Обраний вами колір свічки може багато сказати про те, що вам зараз найбільше потрібно.

1. Чорний

Багато людей вважають, що чорний колір — це колір диявола і що з цим кольором пов'язано багато негативу. Чорна свічка насправді символізує силу, і вона навіть близько не диявольська.

2. Фіолетовий

Фіолетовий — справжня енергетична бомба, яка випромінює набагато вищі вібрації. Якщо ви відчуваєте, що ваша аура постраждала, або ви просто невпевнені в собі, сила фіолетової свічки наповнить вас енергією та імпульсом.

3. Білий

Біла свічка відображає енергію Місяця, допомагаючи нам вібрувати на набагато вищій частоті. Це можна легко використовувати для посилення процесів очищення, медитації та саморефлексії.

4. Синій

Синій колір тісно пов'язаний з настроєм, тому його цілюще полум'я може сприяти стабілізації нашого настрою. Блакитна свічка може створити чудову атмосферу відновлення.

5. Зелений

Зелений колір ближчий до серцевої чакри, ніж популярний червоний. Зелений – один із кольорів землі, тому він поєднує серце з природою. Це ідеальний колір, якщо ви хочете наблизитися до матері-природи.

6. Жовтий

Жовтий — це колір спілкування, який впливає на мозок і думки. Сила жовтого кольору може бути корисною, коли нам потрібно вирішити щось за короткий час або дізнатися щось важливе.

7. Червоний

Червоний — чудовий супутник, коли нам потрібно трохи пристрасті в вашому житті. Червоний дає силу, впевненість і мужність, тому ми можемо знайти відмінне натхнення в компанії червоної свічки.

Дешево та ефективно! Підгодуйте яблуні цим добривом у червні - і отримайте великі та соковиті плоди

субота, 3 червень 2023, 17:07

Все живе любить, коли його доглядають, чи то тварина чи рослина. При правильному відході ви отримаєте відмінний результат своїх зусиль. Наприклад, гідний догляд за вашою яблунею принесе вам багато смачних та великих яблук, передають Патріоти України. Д...

Господиням на замітку! Ніколи не періть постіль з цим засобом - через це простирадла жовтіють

субота, 3 червень 2023, 12:12

Біла постільна білизна - класика, але потребує правильного догляду. Щоб простирадла, наволочки та підковдри залишалися білими, не можна прати їх з відбілювачем. Цей засіб не позбавить вас плям, а лише викличе пожовтіння тканини, передають Патріоти Укра...