Психологічний тест: Тест у картинці визначить, ким ви були в минулому житті

У багатьох релігіях існують переконання, що людина приходить у цей світ знову і знову у новому тілі. Якщо ви вірите що життя дається не один раз, пропонуємо пройти цей тест, передають Патріоти України.

Виберіть картинку, не замислюючись та не витрачаючи на це багато часу. Ваша підсвідомість розкриє таємниці вашого минулого життя.

  1. У минулому ви були мудрецем. Ваш життєвий досвід допомагав людям знайти вірний шлях у житті. Ви вірили в силу любові, тому були вільні від різних упереджень.
  2. В історію ви увійшли як могутній, але цілком доброзичливий правитель. Про вас складали легенди, і ви напевне увійшли в історію для майбутніх поколінь. Напевно ви читали про себе у підручниках історії.
  3. Своє минуле життя ви прожили воїном і померли по полі бою.
  4. У минулому житті ви були вченим і здійснювали неймовірні відкриття. Вас і зараз тягне до всього нового, і ви намагаєтеся зрозуміти, як влаштований світ.
  5. У минулому житті ви були художником. Ваша здатність бачити найдрібніші деталі в оточуючих вас речах допомагала вам створювати шедеври.
  6. У минулому житті ви були вчителем. Ви несли людям знання і ділилися з ними своєю життєвою мудрістю

От у чому секрет! Чим змастити відбивні за годину до смаження

четвер, 23 травень 2024, 18:08

Перед обсмажуванням м’яса товсті шматки бажано зробити плоскішими за допомогою відбивного молотка. Однак ця процедура далеко не завжди дозволяє досягти ідеального результату. М’ясний продукт може залишитися жорстким. В результаті готове блюдо буде важк...

Варто знати! У якому разі макарони після варіння обов’язково промивають водою

четвер, 23 травень 2024, 17:08

Макарони – гарний гарнір, який допоможе в потрібний момент. При приготуванні цієї страви потрібно точно дотримуватись рецепту. Запобігти злипанню макаронів можна, якщо слідувати порадам досвідчених кухарів. Деякі господарки сумніваються, чи треба проми...