Психологічний тест у картинці: Перша побачена фігура розповість, чого вам потрібно позбутися

Швидкий тест у картинці розповість, від чого вам потрібно терміново позбавитися. Саме ця річ заважає отримати бажаного. Подивіться на картинку і читайте опис того, що ви побачили першим, передають Патріоти України.

Кіт

У вашому житті є люди, які нахабно вас використовують. Від такого спілкування варто тікати. Спробуйте максимально обмежити зустрічі з ними.

Око

Цей вибір символізує те, що ви занадто ретельно все аналізуєте. Така пильність заважає побачити нові шанси та можливості.

Дерево

У вас є справа, яка, можливо, не обтяжує, але точно не викликає захоплення. Варто від неї відмовитися на користь нових проєктів.

Брова

У вас є страх втратити позитив у житті. Однак цього уникнути неможливо, адже бувають різні ситуації. Тому варто відпустити цю думку і проживати усі емоції.

Господиням на замітку! Ніколи не періть постіль з цим засобом - через це простирадла жовтіють

субота, 3 червень 2023, 12:12

Біла постільна білизна - класика, але потребує правильного догляду. Щоб простирадла, наволочки та підковдри залишалися білими, не можна прати їх з відбілювачем. Цей засіб не позбавить вас плям, а лише викличе пожовтіння тканини, передають Патріоти Укра...

Смак, наче у пирога! Як приготувати млинці з ягодами, але без начинки

субота, 3 червень 2023, 11:56

Часто млинці наповнюють різноманітними начинками для додаткового смаку. Але можна піти й іншим шляхом. Як приготувати млинці з ягодами? Цікавий рецепт запропонували на YouTube-каналі SUPER KELINCHAK, передають Патріоти України. Він не потребує багато с...