Психологічний тест у картинці: Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі

Все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент, передають Патріоти України.

1. Якщо ви вибрали скрипку

У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно добрі і чуйні і часто і багато роблять щось для інших, але зовсім забувають про себе…

Основна якість фіолетової душі – ніжність. Люди з такою душею краще, ніж будь-хто інший, знають про це почуття… Вони відчувають ніжність до всього, що люблять. Ті, у кого фіолетова душа володіють даром передбачення… Навіть, якщо самі цього не знають. Але якщо постараються, то завжди згадають кілька випадків з життя, коли вони «відчували» майбутнє.

2. Якщо ви вибрали фортепіано

У вас жовта душа … Душа кольору сонця, така ж тепла і щедра. У цих людях саме життя! Часто вони дуже емоційні, але з віком вчаться приховувати свої емоції. Знаходитися поруч з такими людьми неймовірно комфортно. Вони немов самі по собі створюють затишок поруч з собою.

Ці люди дійсно схожі на сонце. Вони щедро зігрівають свої світлом всіх навколо… Однак, можуть бути запальні і обпалювати інших спалахами своїх почуттів. Ті, у кого жовта душа, чудові керівники, викладачі та лікарі. До них тягнуться люди, тому що по натурі вони Цілителі, їх покликання освітлювати своїм світлом і зігрівати своїм теплом усіх навколо.

3. Якщо ви вибрали флейту

У вас зелена душа. Душа кольору молодого листя, яке шелестить на вітрі. Це вічно молода душа, душа дитини, щирої і довірливої. Душа дитини, яка із захопленням дивиться на світ.

Ці люди часто виглядають молодшими за свої роки і мають погляд, що дуже запам’ятовується. Обожнюють все нове і цікаве, вічні оптимісти. Часто обпікаються в молодості через свою довірливість, але тим не менше з помітною упертістю продовжують вірити людям. Це творчі натури, часто це талановиті актори, письменники, музиканти і танцюристи. Дуже шкода, що іноді наш суворий світ забиває таланти таких людей. Якщо поруч з вами є така людина-бережіть її!

4. Якщо ви вибрали саксофон

У вас біла душа. Але ви ж пам’ятаєте, що білий колір створюється завдяки поєднанню 7 основних кольорів веселки? Так і люди з білою душею поєднують в собі кілька досить різних аспектів. Це дуже цікаві люди, настільки різні кожен день, що спілкуватися з ними цікаво. З ними можна прожити все життя, але так і не розкрити всіх їх таємниць.

Ці люди можуть обрати найрізноманітніший життєвий шлях, але їхнє життя завжди сповнене цікавих подій, в них часто закохуються. Дар цієї душі-удача. Цим людям дійсно іноді абсолютно нез’ясовним чином щастить!

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...