Психологічний тест! Улюблена пора року може багато розповісти про вашу сутність

Пропонуємо прийти психологічний тест, який допоможе розкрити вашу справжню сутність. Виберіть свою улюблену пору року для відпочинку: весну, літо, осінь або зиму. Відповідь вкаже на ваші унікальні характеристики, передають Патріоти України.

Зима

Людей, які віддають перевагу зимі, зазвичай сприймають як чудових вихователів, захисників і годувальників. Як правило, ці люди стабільні та надійні. Вони віддані своїм друзям і сім'ї. Вони ставляться до життя з усією відповідальністю.

Весна

Ви маєте відкритий погляд на життя і можете бачити в усьому позитивні сторони. Простіше кажучи, ви невиправний оптиміст. Ви цінуєте все хороше, що є у світі, і прагнете принести радість і тепло у свою повсякденність і життя близьких.

Літо

Люди, які обирають літо, як правило, мрійники. Це творчі та емоційні особистості. Вони прагнуть досліджувати власні глибини через саморефлексію та споглядання. Зазвичай вони чутливі та мають потужну інтуїцію.

Осінь

Осінь до душі любителям авантюр і шукачам нових пригод. Зазвичай їх вважають незалежними, творчими мислителями з інтересом до життя та його викликів. Бажання відкриттів веде "осінніх" людей багатьма захопливими дорогами.

Варто включити в раціон! Які продукти уповільнюють старіння мозку - результати нового дослідження

субота, 25 травень 2024, 21:30

Вчені з'ясували, які речовини у продуктах харчування здатні уповільнити старіння мозку.Про це пише ScienceAlert. Дослідники з Університету Іллінойсу та Університету Небраски-Лінкольна зіставили результати МРТ-сканування мозку та когнітивних тестів із с...

Як правильно тушкувати м’ясо: ТОП-4 нюанси, про які потрібно пам’ятати

субота, 25 травень 2024, 21:12

Тушене м’ясо - це смачно. До того ж воно набагато корисніше, ніж смажене. Але іноді в процесі приготування допускаються помилки, через які страва виходить не такою чудовою, як того хотілося б. Якщо ви хочете, щоб тушковане м’ясо виходило м’яким і соков...