Психологічний тест: Виберіть чашку - і дізнайтесь, яка ви людина

Добра, чуйна, уважна? Оптимістка чи песимістка? Амбіційна і зі стрижнем чи пасивна та безініціативна? Відкритий екстраверт чи замкнута у собі соціопатка-домосідка? Усі ми люди різні. Усіх нас природа нагородила певними якостями, якими ми й відрізняємося одне від одного, передають Патріоти України.

А яка ви людина? Якими особистісними якостями ви володієте? Самій охарактеризувати себе не так вже й просто. І тому складаються психологічні тести з урахуванням картинок. Подивіться на 6 чашок і виберіть одну, яка вам найбільше сподобалася. А тепер отримаєте свій психологічний портрет із характерними для вас особистісними якостями.

Чашка 1

Чашка під номером 1 має квадратну форму. Це вибір уважної до інших людини. Вам приносить задоволення надавати допомогу людям. Завдяки вашій мудрості до вас часто звертаються за порадою. Ваша думка вважається авторитетною. До вас шанобливо ставляться всі, кому ви хоч раз допомогли в тій чи іншій справі чи питанні.

Чашка 2

Цей вибір роблять амбітні люди. Ви сповнені сил та енергії. Для вас не існує жодних перешкод у бажанні досягти поставленої мети. І хоча на вашому шляху можуть зустрічатися люди, які всіляко можуть збивати вас з пантелику, але ви не звертаєте на них уваги, слідуючи за своєю мрією.

Чашка 3

Цей вибір зазвичай роблять люди, котрі живуть спогадами про минуле. У цьому немає нічого поганого, лише до певного моменту. Захопившись спогадами і поринаючи в ностальгію, ви можете так і залишитися на одному місці, не роблячи жодних кроків уперед. Але минуле не повернеш. Не варто тішити себе спогадами. Живіть майбутнім. Не обертаючись назад.

Чашка 4

Цей нехитрий дизайн чашки вибирають спокійні люди, які ведуть повільний спосіб життя. У будь-якій стресовій ситуації вони видихнуть і намагатимуться розслабитися, щоб не переживати зайвий раз і не накручувати себе. Але ці люди потайливі і ніколи не розкажуть нікому, що в них насправді коїться в душі і які переживання їх тривожать.

Чашка 5

Це вибір чуйних та щирих людей, які мають емоції на першому місці. Іноді ви даєте слабину і піддаєтеся емоціям. Вас легко поранити та образити. А всьому виною ваша занижена самооцінка. Але при цьому ви навчилися жити та радіти кожному прожитому дню.

Чашка 6

Ці люди беруть від життя сповна. Це оптимісти, які насолоджуються кожною прожитою хвилиною. У житті цим людям легше живеться в оточенні собі подібних, які поділяють їхні інтереси, захоплення та спосіб життя загалом.

Чому не можна їсти з ножа: Що про це кажуть народні прикмети та езотерики

понеділок, 11 грудень 2023, 17:45

Напевно кожен з нас не раз чув у дитинстві фразу: "Не їж з ножа - злим будеш". Чому так? Звичайно, не будемо сперечатися, що ніж - предмет небезпечний, передають Патріоти України. Особливо, якщо він у руках в дитини. Всього лише один невірний рух може...

Тюль стане білішим за сніг! Допоможе копійчаний засіб, який є на кожній кухні

понеділок, 11 грудень 2023, 17:14

Тюль - дуже затишний елемент декору, який створює в будинку неповторну атмосферу. Але є одна проблема: він постійно брудниться, і замість білосніжної тканини вже дуже скоро ви отримаєте сіру масу, на яку навіть погляду кидати не захочеться, інформує Uk...