Психологічний тест: Виберіть дерево - і дізнайтеся своє ставлення до життя

Розповісти про вас багато нового можуть корені дерева, які вам найбільше сподобалися. Уважно погляньте на картинку та скажіть, дерево під яким номером ви вибираєте, передають Патріоти України.

Дерево 1

Ви займаєте впевнене становище в житті. Любов до мрій не заважає вам бути твердою і впевненою в собі людиною. Турбота завжди проявляється спочатку про інших людей, потім про себе. Ви не намагаєтеся змінити людей та навколишній світ, вони подобаються вам у своєму природному вигляді. Відданість — ключова ваша риса.

Дерево 2

Рішучість — ваш козир. Ви не боїтеся зіткнутися з проблемою, і сміливо її розв’язуєте. Любов до ризику підштовхує до пошуку захопливих моментів в житті. Вам подобається дізнаватися нове, ще незбагненне. Якщо працюєте, то відразу над декількома проектами. Вести один з них вам нудно.

Дерево 3

Ви любите мріяти. Попри свою мрійливість, ви завжди самостійно приймаєте рішення, вам не подобається, коли вам дають непрохані поради.Ви — сильна людина, тому не боїтеся робити те, що подобається. Основна ваша думка — пошук свого призначення в цьому світі.

Дерево 4

Вам важлива незалежність. Книги, фільми, прогулянки — ваше найкраще джерело відпочинку. Нелюбов до щоденної рутини підштовхує вас до пошуку нових занять і місць для відвідування. Вам подобається подорожувати і в планах відвідати багато нових місць.

Якщо ви будете любити та приймати себе таким, яким ви є, добитися успіху буде значно легше. Важливо довіряти собі!

Дерево 5

Ви любите бути оригінальним. Велика сила, змішана з вразливістю, робить вас незвичайною людиною, до якої складно знайти підхід. Ви не втрачаєте віру в романтику та шукаєте справжні почуття. Чесність — головна риса.

Дерево 6

Самотність робить вас щасливим. Ви можете дозволити собі порушувати правила та бути унікальним. Ви не хвилюєтеся через думку інших людей, тому що ви у себе є і це головне. Самотність не лякає, а навпаки розслабляє. Наодинці з собою ви щасливі!

Легше не стане: Землю знову "атакуватимуть" магнітні бурі, названо дати

неділя, 3 грудень 2023, 21:27

Землю ще три дні поспіль атакуватимуть так звані сонячні шторми. Активність буде високою, ще в неділю, 3-го, а також 4 та 5 грудня. Про це свідчить додаток для метеочутливих людей Meteoagent, передають Патріоти України. Ще одна дата, коли фіксується в...

Додайте це у воду - і яйця будуть самі вилітати зі шкаралупи: Хитрий спосіб варіння

неділя, 3 грудень 2023, 21:12

Кулінари часто радять додавати оцет у воду для варіння. Покладіть яйця у каструлю і додайте холодну воду. Вода повинна повністю покривати яйця. Перед тим, як ставити каструлю на вогонь, додайте у неї трохи соди, передають Патріоти України. Просто варіт...