Психологічний тест: Виберіть десерт і дізнайтеся про таємну сторону своєї підсвідомості


Практикуючі психологи склали тест. Виберіть одну з картинок і прочитайте опис нижче, передають Патріоти України.

Якщо ви вибрали круасан

Ви добропорядна людина з купою друзів і знайомих, але ледача. Ви цілком можете добитися великих успіхів в цьому житті, але ваші лінощі не дозволяють вам цього, оскільки ви віддасте перевагу легкій роботі, нехай з невеликою зарплатою, спробам досягти чогось більшого.

Якщо ви вибрали чізкейк

З одного боку, ви мудра людина, якій є що сказати практично з будь-якого питання. З іншого боку, через те, що до вас постійно звертаються люди за порадами, у вас розвинулася гординя. Ви вважаєте себе куди краще за інших, і це відвертає від вас самих близьких.

Якщо ви вибрали тістечко “Медовик”

Ви людина з багатою уявою, проте в цьому є як плюс, так і мінус. Ви часто проводите час в своєму світі фантазій, і в даний заглядаєте зрідка. Через це вас часом звинувачують в тому, що ви літаєте в хмарах.

Якщо ви вибрали торт “Наполеон”

Ви амбітна людина, яка хоче домогтися в житті багато чого. Ви ставите перед собою складні завдання і відчуваєте азарт, коли вирішуєте їх. Часом ви, однак, занадто захоплюєтеся і перестаєте помічати оточуючих вас людей, бачачи в них лише суперників і сходинки по своїм кар’єрним сходам. Через це у вас можуть бути проблеми з друзями.

Все дуже просто! Як розігріти картопляне пюре, щоб зберегти смак страви

п’ятниця, 19 квітень 2024, 18:12

Досвідчені кухарі не рекомендують готувати картопляне пюре із запасом, оскільки наступного дня його практично неможливо подавати до столу. Смак страви стає зовсім не таким, як одразу ж після приготування. Якщо використовувати мікрохвильову піч, то це о...

Це справді працює! Експерти назвали овоч номер один, який регулює рівень цукру в крові

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:57

Можливо, ви вже неодноразово чули фразу обов’язково з'їжте всю броколі - і це зовсім не дивно. У цій дитячій пораді дійсно закладена частка правди, передають Патріоти України. Броколі відома своїми вражаючими перевагами для здоров’я. Вона не тільки ма...